Twoje ogłoszenie w gazecie za darmo! Jakie branże?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak zapewne już wiecie, w gazecie PetroNews, którą znajdziecie w Płocku i w całym powiecie płockim, planujemy utworzyć dział “Ogłoszenia Drobne”. W związku z tym, mamy dla Was niezwykłą propozycję….

Już od następnego wydania, chcemy umieszczać ogłoszenia drobne w gazecie PetroNews. Co zrobić, aby wasze ogłoszenie również się tam znalazło? Wystarczy skorzystać z formularza i przesłać do nas treść ogłoszenia.

Jeśli ogłoszenie jest z kategorii nieruchomości, praca lub motoryzacja – nie martwcie się opłatą. Do końca lutego publikujemy tego typu ogłoszenia całkowicie za darmo!

Twoje Imię (wymagane)

Telefon Kontaktowy (wymagane)

Kategoria Ogłoszenia (wymagane)

Ilość Emisji (wymagane)

Wyróżnione (wymagane)
Bez wyróżnieniaPogrubione w ramcePogrubione na kolorowym tle

Treść Ogłoszenia (maksymalnie 140 znaków)

140

Po przesłaniu formularza, wasze ogłoszenie ukaże się w najbliższym wydaniu gazety PetroNews. Jeśli ogłoszenie jest z innej kategorii niż nieruchomości, praca lub motoryzacja, należy dokonać przelewu na kwotę, którą wybrano w okienku “Ilość Emisji”, na konto, które znajdziecie na dole formularza. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać swój numer telefonu i imię.

DODAJ SWOJE OGŁOSZENIE

Po zaksięgowaniu wpłaty, ogłoszenie ukaże się w najbliższym wydaniu lub kolejnym, jeśli wpłata dotrze po składzie aktualnego wydania. Zapraszamy!

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji