Turniej i szkolenia z Frisbee w Orlen Arenie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zbliża się turniej frisbee pn. “Ależ Tależ”. Podczas tej edycji, organizatorzy zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego i trenerów na warsztaty z Ultimate Frisbee.

turniej-frisbeeWydarzenie odbywa się w ramach ogólnopolskiego turnieju Ultimate Frisbee – Ależ Tależ Winter Edition. Odbędzie się w sobotę, 3 grudnia, o godz. 13.30 (teoria) i o godz. 15 (praktyka) w sali konferencyjnej Orlen Areny w Płocku (Plac Celebry Papieskiej 1).

Podczas wydarzenia odbędzie się szkolenie z jeszcze świeżej w Polsce dyscypliny sportowej – Ultimate Frisbee. Warsztaty poprowadzą Mateusz Dyda oraz Ewa Bańbuła-Dyda, reprezentanci kraju i zawodnicy Grandmaster Flash Warszawa – klubowych mistrzów Europy z 2015 roku.

Warsztaty kierowane są szczególnie do osób, prowadzących zajęcia sportowe, lekcje wychowania fizycznego, animatorów orlików, a więc do osób prowadzących zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Wszyscy chętni do udziału w warsztatach mogą zgłaszać się drogą elektroniczną na e-mail: flyonsplock@gmail.com do 18 listopada.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji