Trzy wypadki w weekend. Ranny kierowca busa, motocyklista i motorowerzysta

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aż trzy wypadki i 22 kolizje – to bilans minionego weekendu na drogach Płocka i powiatu płockiego. Policja zatrzymała również czterech nietrzeźwych kierowców.

Do pierwszego wypadku doszło 20 kwietnia na terenie powiatu. Około godz. 9 w miejscowości Budkowo (gm. Drobin) samochód ciężarowy zderzył się z busem. Kierujący busem doznał obrażeń ciała.

Drugi wypadek miał miejsce również w piątek, 20 kwietnia, tym razem w Płocku na ul. Ciechomickiej.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca peugeotem, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu motorowerzyście. W wyniku zdarzenia, kierujący motorowerem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w sobotę, 21 kwietnia, na ul. NSZ około południa.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem yamaha uderzył w tył poprzedzającego samochodu marki Fiat. W wyniku zdarzenia, motocyklista doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala – mówi rzecznik płockiej policji. I w tym przypadku nie ma informacji, aby jego obrażenia zagrażały życiu.

Policjanci zatrzymali również w weekend czterech nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Tysiąclecia i Traktowej oraz na terenie powiatu w miejscowościach: Borzeń (gm. Mała Wieś) i Nowe Bronowo (gm. Stara Biała).

Wyjechał z posesji nietrzeźwy. W aucie było dziecko…

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji