Trzy wypadki, dwie osoby zmarły. Policja szuka świadków

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy doszło do trzech wypadków, w wyniku których poszkodowani zmarli lub są ciężko ranni. Jeśli je widzieliście, skontaktujcie się z policją.

3 listopada około godz. 16.30 w miejscowości Bronowo Kmiece (gm. Stara Biała), doszło do potrącenia pieszego przez kierującego samochodem volkswagen touran. W wyniku potrącenia pieszy zmarł.

28 listopada około godz. 17.53 w Płocku, na ul. Medycznej, miało miejsce potrącenie pieszej przez kierującego samochodem fiat siena. Kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

6 grudnia około godz. 5.50 w miejscowości Stare Proboszczewice (gm. Stara Biała), doszło do zderzenia samochodu marki BMW z ciężarówką man. W wyniku zdarzenia, kierowca bmw zmarł.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat powyższych zdarzeń, proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym ww. sprawy. Kontakt osobisty w budynku Komendy Miejskiej Policji w Płocku, al. Kilińskiego 8, pok. 318 lub telefonicznie pod numerami 24 266-15-81 oraz 112 i 997.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji