Trener Brzęczek zostaje w Płocku na dłużej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do końca rozgrywek 2019/2020 obowiązuje nowa umowa, którą podpisał trener Jerzy Brzęczek z klubem Wisła Płock. – Cieszę się, że rozmowy i negocjacje zakończyły się powodzeniem – powiedział prezes płockiego klubu, Jacek Kruszewski.

Jak tłumaczył prezes podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w piątek, 6 kwietnia, przedłużenie kontraktu z Jerzym Brzęczkiem było dla Wisły Płock absolutnie kluczową sprawą. – Latem umowę z trenerem podpisywaliśmy w specyficznych warunkach, na nieco promocyjnych zasadach. Wówczas chcieliśmy zatrudnić dobrego szkoleniowca, a trener chciał podjąć pracę w dobrym klubie. Udało nam się pomóc sobie wzajemnie – wyjaśniał Jacek Kruszewski.

Przypomnijmy, że 47-letni trener Jerzy Brzęczek z płockimi piłkarzami pracuje od 11 lipca ubiegłego roku. Dotychczas Wisła Płock rozegrała pod jego czujnym okiem trzydzieści spotkań, w tym 14 zwycięskich, w 4 zremisowała i odniosła 12 porażek. Podkreślmy, że trener w obecnych rozgrywkach dwukrotnie został wybrany trenerem miesiąca w LOTTO Ekstraklasy – za wrzesień oraz grudzień.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji