Tragedia pod Płockiem. Brat śmiertelnie potrącił brata

23
Podziel się tym:

11 kwietnia w Proboszczewicach (gm. Stara Biała) doszło do wypadku, w którym zginął 30-letni mężczyzna. Według wstępnych ustaleń, został śmiertelnie potrącony przez swojego brata.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj kilka minut po godz. 22. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem audi, potrącił trzydziestolatka, w wyniku czego mężczyzna – mimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Prawdopodobnie za kierownicą audi siedział jeden z dwóch braci zmarłego. Nietrzeźwy mężczyzna chciał wyjechać samochodem, natomiast 30-latek, usiłując uniemożliwić wyjazd bratu, został przez niego śmiertelnie potrącony.

Żaden z braci (34 i 37 lat) nie przyznał się do prowadzenia samochodu, a ponieważ obydwaj byli nietrzeźwi, zostali zatrzymani w celu wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani.

Podziel się.

23 komentarzy

 1. Ta mapa która jest pod artykułem wskazuje nie te Proboszczewice,ta tragedia wydarzyła się w Proboszczewicach pod Płockiem,a mapa wskazuje Proboszczewice w okolicach Płońska.!!!

  • wez sie jebij w leb, pociecha dla ciebie jest to ze ktos traci zycie? Okaz troche wspolczucia leszczu, ja zycze aby ciebie taka tragedia nigdy nie spotkala, bo wszystko diametralnie sie zawala. Okaz troche szacunku i zamknij swoj plugawy ryj jezeli zalezy ci tylko na tym by komus robic przykrosc.

  • Weź sie puknij je*any czereśniaku w łeb . Jak się uczują bliscy Łukasza ? Weź je*any sk*rwysynie pomyśl . A byś jeszcze w tym roku gryzł piach.

  • Twoja stara to wieśniara a twój stary to p****.

   Wpis edytowany. Przypominamy, że każdy obraźliwy komentarz może być podstawą do wszczęcia postępowania na wniosek osoby poszkodowanej.
   Moderator

 2. Sam jesteś wieśniakiem i czeka Cię jeszcze gorszy los niż jego. Jakim sku*wysynem trzeba być żeby napisać to publicznie, jakbym Cię znalazł to marnie byś wyglądasz. Twoja stara powinna była zrobić aborcje ! J*bany czereśniaku żebyś zdechł.

 3. Każdy z nas wygłupiał się i robił rzeczy, które w skutkach mogłybyć takie jak ten przypadek, niestety tutaj zabrakło szczęścia. Kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Tego człowieka nie sposób było nie lubić. Otwarty, sympatyczny i inteligentny, takich ludzi światu bardzo brak.

 4. Bardzo przykra sytuacja ;( Współczuję całej rodzinie… Składam Najszczersze Kondolencje Rodzicom Łukasza, Żonie oraz dzieciom a także Bliższej i dalszej rodzinie zmarłego TO JEST SZOK !!!

  P.S.Dedykacja dla tych wszystkich co wypisują takie bzdety “WALCIE SIĘ FRAJERZY!!! Zazdrość was zżera co? że oni mają a wy nie he he no tak ale jak tacy ludzie co nawet sensownego zdania nie potrafią z kleić mogą coś osiągnąć Żal tylko tak można was nazwać! Teraz wypisujecie a na pogrzeb pójdziecie chociażby po to żeby pokazać jacy to wspaniali koledzy byliście Fałszywość nie zna granic.

  POZDRAWIAM “Ja (*)”

 5. Nie mieszajcie interesów z tym co się stało. Nieszczęśliwy wypadek jest tylko nauczką że po alkoholu nie należy wsiadać do samochodu nawet żeby pojeździć po podwórku. Łukasz był fajnym gościem. Szkoda tym bardziej że są dzieci. Serdeczne kondolencje dla rodziny. Dla braci to też wielka tragedia bo nie wyobrażam sobie normalnego życia bo takim wypadku.

 6. Ktoś z daleka on

  Kondolencje dla Całej rodziny ….
  Znam tę rodzinne i jest mi niezmiernie przykro z powodu waszej rodzinnej tragedii jaka was dotkneła .
  Coś strasznego jak Młody Chłopak ginie w ten sposób wasze serca pękają pewnie z goryczy oraz żalu …Nie da sie opisać tak wielkiej Straty
  Mam nadzieje ze wasza rodzinna sie pozbiera po tym wszystkim i stawi czoła tak okropnej tragedii ..
  Łukaszu Spoczywaj w Spokoju [*]
  Jeszcze Raz Składam Serdeczne Kondolencje rodzinie ….

 7. znajomy gość on

  Wyrazy współczucia dla całej rodziny .. p. Łukasz był niezwykle ciepłym i mądrym facetem .. Uśmiech z twarzy mu nie schodził .. tyle życia przed nim było .. tyle do zrobienia .. miał bardzo dobre serce ..
  Spoczywaj w pokoju i niech Ci ziemia lekką będzie.

  p. Izo proszę o siebie dbać .. nic mu życia nie zwróci ale z czasem ta strata i ból jaki Pani odczuwa zmaleje. Niech Pani żyje dla dzieci i tego wszystkiego co ten cudowny człowiek po sobie pozostawił.

 8. Ktoś znajomy on

  W podróży bez powrotu jaką jest życie i jego kres
  Łączę się w bólu z rodziną…i z Tobą Łukaszu żegnam,

  Mimo że tego nie chcę…przecież wiesz..
  Zawsze pogodny, otwarty do żartów skłonny tak bardzo
  Zawsze odpowiedź znalazł i pokazywał ze żyć jest warto
  Żegnam Cię dziś przyjacielu…do zobaczenia..
  Bo przecież jeszcze tyle rzeczy było do powiedzenia…

 9. Do wszystkich tych którzy niepochlebnie wypowiadać
  się mają odwagę…
  Za prawo swe uznałeś to że żyjesz
  Być może to i twoja jest zasługa?!
  Piszesz oceniając kogoś…dlaczego więc twarz swą kryjesz?
  Czy wiesz że to co robisz to obłuda?
  Człowiek to był cudowny, wręcz wspaniały
  Człowiek bardzo pomocny w działaniu wytrwały
  Łukasz nigdy złych słów nie nakreśliłby odnosząc się do ciebie
  Więc może trochę pokory przy komentarzach i radze dokonaj zmiany…zacznij od siebie..
  Dokonaj zmiany póki żyjesz i kroki na ścieżce stawiasz
  Zrób to niezwłocznie, popełniaj błędy ale szybko pokaż jak je naprawiasz
  Żegnam mego przyjaciela, biegnij po drogach drugiego życia bez wytchnienia
  Ruszaj skoro już to nieodwracalne..nadszedł czas…do zobaczenia

 10. Łzy rozpaczy on

  Żyłeś krótko, choć żyć chciałeś, Pan Cię wezwał iść musiałeś…

  Kochamy Cie Łukaszku i już na zawsze będziesz w naszych sercach.

Zostaw Komentarz

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl