REKLAMA

Tomasz Gębala odchodzi z Orlen Wisły Płock

REKLAMA

Zmiany w składzie Orlen Wisły Płock. Wraz z nowym sezonem z klubem pożegna się kilku kluczowych piłkarzy. Wiemy, że odejdzie Marcin Wichary. Propozycję przedłużenia kontraktu ostatecznie odrzucił także Tomasz Gębala.

Informacje o możliwości odejścia lewego rozgrywającego z Płocka pojawiły się na początku roku. Wówczas, ówczesny prezes, Adam Wiśniewski, mówił o fiasku negocjacji i o odrzuceniu przez Tomasz Gębalę propozycji przedłużenia kontraktu. Zmiana prezesa sprawiła jednak, że pojawiły się doniesienia o możliwości zmiany tej decyzji.

Jak zapewnia klub, trwały ponowne negocjacje z zawodnikiem pomiędzy obecnym sternikiem Orlen Wisły, Robertem Czwartkiem, a Tomaszem Gębalą. Piłkarz ostatecznie odrzucił propozycję. Rozgrywający pozostanie zawodnikiem „Nafciarzy” do końca sezonu.

PowiązaneTematy

To nie koniec zmian w składzie Orlen Wisły. Klub planuje konkretne wzmocnienia podczas najbliższego okna transferowego. Już teraz wiadomo, że od nowego sezonu do zespołu dołączą bramkarz Ivan Stevanović, rozgrywający Alvaro Ruiz i Nico Mindegia. Jak przekonuje klub, na tym jednak nie koniec.