Mnóstwo ludzi pojawiło się podczas piątkowych koncertów na 4. edycji Polish Hip-Hop TV Festiwal. Bilety sprzedawały się jeszcze przed wejściem, a kolejki dziwiły każdego, kto przychodził, by dostać się na koncerty. Tego dnia na płockiej plaży nie mogło zabraknąć żadnego fana rapu.

Niewątpliwie kusił bogaty line-up piątkowych koncertów. Na scenie pojawili się m.in. Małpa, SSolar/Białas, Kękę, Taco Hemingway, O,S,T,R i Pezet, który właśnie w Płocku wrócił do występów scenicznych po prawie dwuletniej przerwie. Artysta zgromadził pod sceną wyjątkowy tłumy. Artysta zaczął od swoich utworów: “Noc jest dla mnie” i “Zaalarmuj”. Na scenie głównej pojawiła się także zagraniczna gwiazda Snowgoons.

Nie mniej ciekawie było także na scenie Red Bull Tour Bus, gdzie wystąpili Bedoes, Sarcast, Beteo, Guzior, Wac Toja/Żabson. Uwagę publiczności przykuł Sarcast. Muzyka tej formacji opiera się na brzmieniu żywych instrumentów. Słychać było inspiracje wieloma gatunkami muzycznymi, które łączyły się w całość, tworząc charakterystyczne i niepowtarzalne brzmienie.

Przed nami kolejny dzień festiwalowego szaleństwa w Płocku. W sobotę na scenie kolejni raperzy oraz finał 5. Płockiej Bitwy Freestylowej. Zdaje się, że tegoroczna edycja hip-hopowego festiwalu poprawi zeszłoroczny rekord, który wyniósł ponad 7 tysięcy fanów.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji