REKLAMA

Tatusiowe zapraszają płockie rodziny na turniej

REKLAMA

Tatusiowie organizują kolejną akcję. Tym razem zapraszają na pierwszy z czterech etapów bezpłatnego wielkiego rodzinnego turnieju. Już za parę dni rodziny będą miały okazję wspólnie zagrać w unihokeja.

Stowarzyszenie Tatusiowie zaprasza na otwarty bezpłatny turniej rodzinny – 4 pory roku – 4 dyscypliny. Turniej skierowany jest do wszystkich chętnych dzieci oraz rodziców. Gry odbędą się w mieszanych drużynach – dzieci i dorośli, kobiety i mężczyźni.

Skład drużyn będzie ustalany w dniu zawodów i dostosowany do uczestników, którzy stawią się na boisku w dniu zawodów. W turnieju liczy się przede wszystkim dobra zabawa i fair play. Celem turnieju jest promocja rodzinnego spędzania wolnego czasu oraz aktywnego wypoczynku.

– Większość organizowanych tego typu wydarzeń skierowanych jest tylko do dzieci. Rodzice zazwyczaj siedzą na trybunach lub pozostają w domu. Nasz turniej oraz inne wydarzenia organizowane przez Tatusiów są skierowane do całych rodzin. Chcemy, aby cała rodzina aktywnie uczestniczyła w wydarzeniu – podkreśla Tomasz Bombała ze Stowarzyszenia Tatusiowie.

Turniej odbędzie się w 4 etapach i 4 porach roku. W każdym etapie będzie inna dyscyplina. Pierwszy etap zostanie rozegrany 1 lutego o godzinie 11:30 na boisku zewnętrznym SP nr 22 w Płocku. W tym dniu uczestnicy będą grać w unihokeja, jedną z bardziej lubianych przez dzieci dyscyplin.– Zdecydowaliśmy się na unihokej, aby dać namiastkę sportu zimowego podczas tegorocznej bezśnieżnej zimy – tłumaczy Tomasz Bombała.

W następnych etapach będzie można zagrać w piłkę nożną, siatkówkę i dwa ognie.

Aby wziąć udział w turnieju, należy się zarejestrować poprzez formularz dostępny na profilu facebookowym lub stronie internetowej Stowarzyszenia Tatusiowie. Udział w turnieju jest bezpłatny. Dodatkowe pytania można przesyłać na adres tatusiowiee@gmail.com.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU