REKLAMA

Tatuś też jest fajny – płocczanie w TVP2

REKLAMA

Tematem piątkowego programu „Pytanie na śniadanie” TVP2 było obalanie mitów, a gośćmi… płoccy tatusiowie. O czym opowiadali?

Wiadomo, że dla dzieci zazwyczaj najważniejsza jest mama. W Płocku jednak panowie postanowili pokazać, że tata też jest fajny i potrafi zająć się dzieckiem równie dobrze.

Tomasz Bombała i Tomasz Markowski stworzyli grupę „Tatusiowie”, która organizuje różne atrakcje w konfiguracji tatusiowie i dzieci. – Jak jesteśmy tylko z tatą, to spędzamy czas na sportowo, na świeżym powietrzu – przyznają dzieci, które przybyły z ojcami do studia TVP2. Tatusiowie zdradzili natomiast, że dzieci czasem są rozpieszczane lodami czy słodyczami, ale dopiero po wysiłku sportowym.Jak się okazało, z czasem do grupy „Tatusiowie” dołączyły… mamusie. Teraz więc atrakcje łączą całe rodziny.
Co wyróżnia ich wyjazdy? To, że z dziećmi spędzają czas w pełni, nie ma mowy o siedzeniu z napojem wyskokowym w ręku, zerkając na bawiące się maluchy. A wyjazdy są różne – szukają sów, palą ognisko, a 26 maja będą brali udział w ultramaratonie Rykowisko, w którym dzieci będą dopingowały swoich tatusiów.

Tatusiom gratulujemy pomysłu, a mamusiom… pomysłowych mężów ;) Cały program obejrzycie, klikając na zdjęcie poniżej.

Kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć program

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. szymon says:

    zajmuję się swoimi dzieciakami od kilkunastu lat
    nie wiedziałem, że trzeba z tym do tv lecieć
    o tempora…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU