Targi Motoryzacyjne i Męski Weekend

0

W Płocku odbywają się IV Targi Motoryzacyjne. Sprawdziliśmy dla Was, co oferują lokalne (ale nie tylko) salony samochodowe dla odwiedzających w weekend Galerię Wisła.

22 i 23 października Galeria Wisła zaprosiła na Męski Weekend, który towarzyszy IV Targom Motoryzacyjnym. Skąd Męski Weekend?

Wyjaśnia to asortyment wystawców i plan akcji – m.in. stanowiska z konsolami, spotkania ze sportowcami, strefa symulatorów czy stoisko golibrody. Jak zapewniają organizatorzy, w konkursach można wygrać m.in. zegarki, bony do myjni Komunikacji Miejskiej czy niedzielne przejażdżki Monster Truckiem, który stoi przed Galerią Wisła.

Znalazło się również coś dla najmłodszych, m.in. Strefa Małego Majsterkowicza, Strefa Lego Duplo i mini golf. Odwiedzający Galerię w niedzielę, będą mogli spotkać sobowtóra Chucka Norrisa.

Weekend motoryzacyjny w Płocku

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje