REKLAMA

Szkoła w Radzanowie zdobyła nagrodę – pracownię mobilną za 50 tys. zł!

REKLAMA

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie jest jednym z laureatów konkursu pn. #OSEWyzwanie.  Akcję dla szkół ministerstwo cyfryzacji organizowało wspólnie z Państwowym Instytutem Badawczym NASK.

W konkursie #OSEWyzwanie mogły wziąć szkoły z miejscowości w Polsce, w których mieszka do 50 tysięcy mieszkańców. Do wygrania było 800 mobilnych pracowni komputerowych. Szkoły, które podjęły #OSEWyzwanie, zagwarantowały sobie także dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego Internetu, a ich uczniowie będą mogli korzystać z mLegitymacji.

Aby wziąć udział w konkursie, należało przygotować i wysłać pracę konkursową – opracowane przez uczniów plakaty pt. „Smart Szkoła”. Tego wyzwania podjęła się m.in. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Radzanowie (powiat płocki). Jak się okazało, ich starania zostały zakończone sukcesem.

26 września br. nauczyciel szkoły w Radzanowie, Łukasz Włodarski, odebrał z rąk Ministra Cyfryzacji Marka Zagórskiego certyfikat laureata w konkursie #OSEWyzwanie. Przyznaną nagrodą jest pracownia mobilna, składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z punktem dostępowym do internetu. Nagroda, o wartości 50 tys. zł, będzie przekazana do szkoły jeszcze w bieżącym roku szkolnym 2019/20.– Szczególne podziękowania dla Pana Łukasz Włodarskiego który jest inicjatorem i koordynatorem całego przedsięwzięcia oraz dla uczennic klasy 7b: Olgi Florczak, Zuzanny Bąkowskiej i Karoliny Sepioła, które wykonały prace plastyczną – przekazała Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Radzanowie.

W imieniu całej redakcji gratulujemy wygranej!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Jerzy says:

    Duże brawa dla ziomków z Radzanowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU