Chociaż osoby w wieku szkolnym tego nie zrozumieją, to starsze osoby często marzą o podniesieniu swojego wykształcenia czy kwalifikacji zawodowych. Dobrze wiedzą, że daje to nie tylko satysfakcję, ale i perspektywę lepszej pracy czy awansu. Właśnie w tym celu powstała szkoła dla dorosłych ATUT LIDER KSZTAŁCENIA.

W ofercie płockiego oddziału szkoły Atut Lider Kształcenia znajdziemy wiele propozycji, w tym Policealną Szkołę Medyczną, Policealną Szkołę Zawodową, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych czy Szkołę Podstawową dla Dorosłych. Organizowane są tu również kursy i szkolenia indywidualne oraz grupowe.
Co istotne, na większości kierunków czesne wynosi… ZERO złotych! Właściwie tylko na Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych pobierane jest miesięczne czesne. Dodatkowo, teraz przy naborze (rekrutacja rozpoczyna się na początku kwietnia, naukę rozpoczniemy wówczas od września) szkoła daje 500 zł w prezencie, które można wykorzystać na kursy online.

Warto skorzystać szczególnie z oferty Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Dlaczego? Ponieważ jest to ostatni rok, kiedy to liceum będzie trzyletnie. Zgodnie z reformą oświaty, od przyszłego roku uczyć się można już tylko w czteroletnim liceum ogólnokształcącym.

Oczywiście każda szkoła policealna w Atut Lider Kształcenia kończy się egzaminem zawodowym państwowym, po którym jest świadectwo i dyplom oraz suplementy w języku polskim oraz angielskim z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Szkoła Atut Lider Kształcenia proponuje takie kierunki kształcenia, które dadzą absolwentom szansę na znalezienie pracy. Można więc uczyć się np. w policealnej szkole zawodowej na kierunku technika administracji, technika bezpieczeństwa i higieny pracy, technika rachunkowości, usług kosmetycznych, technika informatyka oraz florysty. Dodatkowo, w szkole policealnej medycznej, można zdobyć zawód opiekuna medycznego, technika sterylizacji medycznej czy technika masażysty. Są to niewątpliwie zawody przyszłości, w których raczej nie powinniśmy mieć problemu ze znalezieniem pracy.

Zapisać się do szkoły można tradycyjnie, czyli osobiście, ale i np. przez aplikację mobilną czy przez stronę internetową, na której można również skontaktować się ze szkołą, dzwoniąc poprzez aplikację call page.
Warta podkreślenia jest znakomita kadra nauczycielska, pracująca w szkołach Atut. Są to osoby z powołania, wykonujące swój zawód z pasją od wielu lat. Dzięki temu podczas zajęć, które odbywają się w większości zaocznie (co dwa tygodnie w sobotę i w niedzielę), panuje miła i przyjazna atmosfera. Dla części osób ważna będzie informacja, że szkoła wydaje zaświadczenia do ZUS, US czy KRUS.

Gdzie znaleźć szkołę Atut? Mieści się w Płocku przy ul. Królewieckiej 28/3, na pierwszym piętrze.
Aby rozpocząć w niej naukę, trzeba tylko chcieć. Jest to szkoła, w której nie ma górnego limitu wieku, nieważne więc, czy masz 18 czy 68 lat. Na naukę nigdy nie jest za późno, szczególnie w tej szkole!

Atut Szkoła Płock
Sekretariat
ul. Królewiecka 28/3 piętro I
09-400 Płock
tel. (24) 307 05 64
tel. kom. 535 818 563
plock@atutszkola.pl
https://atutszkola.pl/oddzialy/plock

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji