Na stronie Państwowej Komisji Wyborczej opublikowano pełne listy kandydatów do Rady Powiatu Płockiego. Kto wystartuje z poszczególnych gmin?
Okręg 1
Okręg 1. to gminy Brudzeń Duży i Stara Biała. Głosować w nim może 15.746 mieszkańców, do zdobycia są 4 mandaty, a powalczy o nie 24 kandydatów.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 DĄBROWSKI Lech 65 Bronowo Zalesie
2 KISIELEWSKI Zbigniew 53 Rembielin
3 SZEWCZYŃSKA Katarzyna 30 Mańkowo
4 STRUPCZEWSKA Marzena 42 Brudzeń Duży
5 CZACHOROWSKI Sławomir 53 Winnica
6 KUŹNICKA Iwona 40 Maszewo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
1 PIOTROWSKI Marcin Hubert 41 Brudzeń Duży
2 ŻAKOWSKI Marek Paweł 59 Biała
3 ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka 66 Ogorzelice
4 PERKOWSKI Krzysztof 46 Brwilno
5 JANKOWSKA-WOJANOWSKA Czesława 76 Główina
6 KOWALEWSKA Mariola Jolanta 57 Stara Biała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
1 MODERACKI Marek Tadeusz 58 Sikórz
2 KAJKOWSKI Włodzimierz 68 Stare Proboszczewice
3 ZIELIŃSKI Jacek 52 Srebrna
4 BENTLEWSKA Elżbieta Andżelika 33 Siecień
5 MATCZAK Gabriela 51 Nowe Proboszczewice
6 BONKOWSKA Marzena 45 Maszewo Duże
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 PURCELEWSKA Małgorzata 57 Murzynowo
2 MAJCZYNA Leszek Andrzej 46 Ludwikowo
3 MARTYNOWSKA Marzena 46 Maszewo Duże
4 KOSTRZEWA Piotr Jerzy 55 Brudzeń Duży
5 PIEKARSKA Agata 40 Biała
6 DĄBROWSKI Marcin 28 Nowe Proboszczewice
Okręg 2
Do okręgu nr 2 należą gminy Bielsk oraz Miasto i Gmina Drobin. Prawo do głosowania ma tu 13.495 osób, są 4 mandaty do zdobycia, o które chce zawalczyć 23 kandydatów.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JANKOWSKI Bogusław 59 Leszczyn Szlachecki
2 WIELEC Krzysztof Maciej 57 Drobin
3 WOJA Magdalena 38 Bielsk
4 BANASZCZAK Bogdan 47 Bielsk
5 RESZCZYŃSKA Iwona 40 Gilino
6 OLENDRZYŃSKA Elżbieta 59 Drobin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
1 ZGÓDKA-WIŚNIEWSKA Mirosława Teresa 60 Drobin
2 KWAŚNIEWSKI Dariusz Stanisław 44 Bielsk
3 MIELCZAREK Teresa Bogumiła 60 Drobin
4 SOWIŃSKA Barbara Danuta 64 Bielsk
5 DZIĘCIOŁ Andrzej 68 Drobin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
1 NOWAKOWSKI Stanisław Krzysztof 67 Drobin
2 BĄKOWSKA Ewa 57 Niszczyce
3 ŁAGUNA Anita 38 Drobin
4 POKRĘTOWSKI Kazimierz 65 Niemczewo
5 MALICKA Martyna 26 Bielsk
6 KRASKA Paweł 42 Kłobie
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 JABŁOŃSKI Maciej Jan 61 Śmiłowo
2 LEWANDOWSKA Bogusława Elżbieta 44 Drobin
3 KACPRZAK Marek Adam 53 Drobin
4 ŁAWRUSZKIEWICZ Mariusz Zenon 53 Kuchary-Jeżewo
5 KRAJEWSKA Mirosława Teresa 67 Drobin
6 KRAŚNIEWSKA Cecylia Barbara 61 Bielsk
Okręg 3
W okręgu nr 3 są gminy Radzanowo i Staroźreby. Wyborców mamy tu 12.479, do zdobycia są 3 mandaty, o które chce zawalczy 20 osób.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JAKUBOWSKI Paweł 60 Radzanowo
2 DUDA Tomasz 57 Smardzewo
3 PAWŁOWSKA Elżbieta 56 Nowa Góra
4 RYZIŃSKA Katarzyna 42 Staroźreby
5 MAJEWSKI Robert 49 Radzanowo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
1 TOKARSKI Paweł 45 Rogozino
2 JARZĘBSKI Mariusz 41 Mikołajewo
3 FILA Jerzy Józef 57 Żochowo Stare
4 PODOLSKA Irena 58 Nowa Góra
5 KASIŃSKA Urszula Anna 44 Radzanowo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 SZUMSKI Krzysztof Tomasz 57 Zdziar Wielki
2 JANCZEWSKI Piotr Henryk 60 Rostkowo-Orszymowice
3 STEWART Agnieszka 41 Radzanowo-Dębniki
4 JAGIELSKI Adam 20 Bylino
5 ZAKRZEWSKA Katarzyna Urszula 50 Staroźreby
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
1 ZABOROWSKI Daniel Jan 54 Sarzyn
2 ZIELIŃSKA-CHRZANOWSKA Małgorzata Elżbieta 55 Rogozino
3 WOLIŃSKI Kazimierz 54 Radzanowo
4 PIETRUSIŃSKA Alina 46 Sędek
5 WOŹNICKI Andrzej Antoni 58 Rostkowo
Okręg 4
W tym okręgu znajdują się gminy Bodzanów i Słupno. Głosować w tym okręgu może 12.875 osób, do zdobycia są 3 mandaty, powalczy o nie 20 osób.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 JAKUBOWSKI Stefan 75 Słupno
2 KULIŃSKI Andrzej Szymon 69 Bodzanów
3 TOMASZEWSKA Izabela Danuta 50 Słupno
4 SIPEREK Barbara Sławomira 56 Białobrzegi
5 BOGIEL Paweł Mariusz 43 Bodzanów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
1 IDZIK Zbigniew 54 Nowe Gulczewo
2 FIGIEL Błażej 40 Bodzanów
3 WRONA Jadwiga 59 Wykowo
4 TOMCZAK Martyna 27 Łagiewniki
5 NERS Sławomir 49 Cekanowo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
1 ROKICKI Stanisław 72 Białobrzegi
2 DOBIESZ Stanisław Jan 65 Mijakowo
3 FIGIEL Urszula Zuzanna 62 Nowe Miszewo
4 WĘGLIŃSKA Karolina 32 Słupno
5 KULIŃSKI Paweł 27 Bodzanów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 KOŁODZIEJSKA Magdalena 36 Chodkowo Działki
2 ZALEWSKI Piotr 32 Cekanowo
3 SZYPSZAK Paweł 44 Miszewo Murowane
4 BOROWSKI Zdzisław Stanisław 65 Liszyno
5 LESZCZYŃSKA Paulina 22 Mijakowo
Okręg 5
W okręgu nr 5 znajdują się gminy: Bulkowo, Mała Wieś oraz Gmina i Miasto Wyszogród. Wyborców jest tu 14.204, do zdobycia są 4 mandaty, o które powalczą 24 osoby.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 BIENIEK Mariusz 35 Wyszogród
2 GRUSZCZYŃSKI Apolinary 59 Orszymowo
3 JACHIMIAK Elżbieta Anna 65 Wyszogród
4 MILEWSKA Jadwiga Irena 52 Niździn
5 JEZIAK Anna Justyna 39 Bulkowo
6 MATCZAK Bogdan 56 Pilichowo
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 CIEŚLAK Andrzej 62 Dzierżanowo
2 SKORUPSKI Piotr Adam 28 Pilichowo
3 WAWRZYŃSKI Wawrzyniec 60 Wyszogród
4 JAKUBIAK Agnieszka 48 Krzykosy
5 WOLSKA Paulina 24 Podgórze
6 JASIŃSKA Bogumiła Teresa 55 Wyszogród
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
1 JEZNACH Izabela 43 Niździn
2 BIAŁECKA Alicja Maria 55 Perki
3 GORSIAK Rafał Michał 40 Nowe Łubki
4 GÓRNICKI Łukasz 37 Rębowo
5 ŁYSZCZARZ Rafał Cezary 42 Wyszogród
6 UTKOWSKA Teresa Edyta 46 Nadułki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
1 KLEPCZAREK Jan Zdzisław 69 Nadułki
2 JEZNACH Włodzimierz 60 Nowe Święcice
3 SZTENDUR Ewa 36 Chudzynek
4 JAMKA Sylwia 37 Kobylniki
5 OSIŃSKA Anna Maria 36 Słupca
6 MAJCHRZAK Łukasz 30 Bulkowo
Okręg 6
Okręg nr 6 to Miasto i Gmina Gąbin oraz gminy: Łąck, Nowy Duninów i Słubice. Głosować tu może 20.250 osób, do zdobycia jest 5 mandatów, a powalczy o nie 27 kandydatów.
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 SIEROCKI Adam 67 Łąck
2 KOWALAK Ewa 54 Nowy Duninów
3 MICHALAK Marta Magdalena 35 Studzieniec
4 CHLEWIŃSKI Krzysztof 57 Gąbin
5 KOPEĆ Stanisław 60 Lipińskie
6 MŁODZIEJEWSKA Elżbieta 39 Dobrzyków
7 NOWICKI Dariusz 48 Zyck Polski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
1 KAMIŃSKI Henryk 66 Nowy Duninów
2 BEDYK Leszek Józef 64 Studzieniec
3 SOBAŃSKI Jacek 44 Nowy Kamień
4 FORTUŃSKA Magdalena 36 Gąbin
5 BARDYSZEWSKI Tadeusz 69 Łąck
6 KWIATKOWSKA Monika 38 Korzeń Rządowy
7 KWIATKOWSKA Magdalena 29 Jamno
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 DĘBSKA Anna 36 Nowy Duninów
2 MAZURSKA Marlena 34 Gąbin
3 SZYMAJDA Michał 42 Jordanów
4 SZCZEPANEK Kinga Ewa 51 Grabina
5 BEDYK Krzysztof 35 Nowe Wymyśle
6 RZEPNIKOWSKI Adam Andrzej 60 Łąck
7 RUDZKI Eugeniusz Bronisław 78 Studzieniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NASZ POWIAT PŁOCKI
1 ZAWADZKI Waldemar 52 Gąbin
2 JAKUBOWSKA Danuta Maria 56 Dobrzyków
3 STAŃCZAK Tomasz 36 Słubice
4 PALIWODA Joanna Bożena 51 Łąck
5 LODZIŃSKA Alicja Cecylia 58 Gąbin
6 MACIASZEK Rafał 42 Gąbin.
Przypomnijmy, że wybory samorządowe, podczas których wybierzemy radnych gmin, powiatów, miast i sejmików wojewódzkich, odbędą się 21 października, a 4 listopada wybierzemy (tam, gdzie będzie to konieczne) w drugiej turze wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast.
widać, iż POkemony wstydzą się swojej matczynej nazwy
smrodzisz w swojej nazwie masz PO