Szczeniaczek szuka domu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do naszej dziennikarki podrzucono dwa małe szczeniaczki – pieska i suczkę. Ktoś zwyczajnie wrzucił je do wiaty samochodowej i odjechał, zostawiając maleństwa na pastwę losu. Mały psiak znalazł już kochający domek aż w Szczecinie. Na swojego nowego opiekuna czeka Jadzia, malutka sunia o urokliwym spojrzeniu.

Jadzia, bo takie “robocze” imię dostała, jest niezwykle uroczym szczeniaczkiem. Weterynarz jej wiek oszacował na 2,5 – 3 miesiące. Jest już odrobaczona, nie ma już pchełek, zabezpieczona jest od kleszczy, a na dniach zostanie zaszczepiona. Teraz uczy się załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz. Jest bardzo pojętnym i mądrym szczeniaczkiem. Obróżka już nie sprawia jej kłopotów, chodzenie na smyczy idzie jej całkiem nieźle, choć wiadomo, jak to szczeniak, miewa swoje humorki.

Z początku do obcych jest nieufna, jednak po bliższym kontakcie jest przyjazna i zaprasza do zabawy. To taka mała zadziora, która skrada wszystkim serca. Jadzia będzie suczką średniej wielkości. Kiedy nie śpi, dokazuje i wygłupia się. Sama zachęca do zabaw. Czas spędza przy lub na człowieku – jest malutką przylepką. Jej tymczasowi opiekunowie chcą, aby to psie maleństwo trafiło do kochającego domu, gdzie będzie mogła spać brzuszkiem do góry na kanapie. Nie oddadzą pieska na podwórze, do budy, a już w żadnym wypadku na łańcuch. Dzięki Płockie Towarzystwo Pomocy Zwierzętom ARKA sunia ma zapewnione jedzonko i niezbędne szczepienia. Płock Przyjazny Psom co i rusz aktualizuje jej ogłoszenie adopcyjne i uzupełnia o nowe zdjęcia.

Jadzia pojawi się również na Dniu Zwierzaka 20 maja w Galerii Wisła, na który już serdecznie zapraszamy – o szczegółach imprezy nasi czytelnicy dowiedzą się już niebawem. 

Kontakt w sprawie adopcji Jadzi: 665-157-339.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji