Sylwester w NK Przedwiośnie – nie przegap!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

NoveKino Przedwiośnie zaprasza w Sylwestra do wspólnego świętowania. Organizatorzy przygotowali niespodzianki i smakołyki, a o północy będzie wspólny toast.

13-sylwesterNa ten dzień została przygotowana specjalna oferta filmowa. O godz. 21.15 odbędzie się pokaz filmu “Dzikie historie”, a o 00.15 zostanie wyświetlony film “Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Organizatorzy zadbali także o smaczny posiłek. Nie zabraknie też więc pysznego jedzenia, przygotowanego przez Krokiet bar& Catering. W przerwie pomiędzy seansami o 23.30 w menu pojawiają się więc barszcz czerwony, paszteciki z kapustą, gulasz a’la strogonoff oraz kanapeczki bankietowe.

O północy nastąpi wspólne pożegnanie 2006 roku i powitanie 2017 oraz wzniesienie toastu. Przewidziany jest także konkurs, w ramach którego wśród widzów zostaną rozlosowane nagrody.

Koszt 65 zł. Zakup biletów jest możliwy wyłącznie w kasie kina. Nie jest prowadzona rezerwacja, ani przedsprzedaż biletów drogą internetową. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału.

DZIKIE HISTORIE (2014)
reżyseria: Damián Szifrón
Pedro Almodovar przedstawia dziką komedię, w której sześciu na co dzień spokojnym ludziom nagle puszczą nerwy. Większość z nas żyje w stresie i napięciu. Tylko niektórzy wybuchają. Niedoceniany muzyk, biznesmen, panna młoda, znany milioner, kelnerka oraz specjalista od materiałów wybuchowych powiedzą “dość!” i pokażą wszystkim swoje dzikie oblicze. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i będą walczyć o siebie, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między normalnością a szaleństwem. “Dzikie historie” ze ścieżką dźwiękową autorstwa nagrodzonego Oscarem Gustavo Santaolalla (“Babel”), największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, są jak “Pulp Fiction” wyreżyserowane przez Almodóvara w szczytowej formie.

DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE (2017)
reżyseria: Paolo Genovese
Kilka zaprzyjaźnionych par spotyka się pewnego ciepłego wieczoru na kolacji. Każdego dręczą inne kłopoty, każdy ma inny pomysł na ich rozwiązanie. Sympatyczne towarzystwo, pyszne jedzenie i zbliżające się zaćmienie księżyca mają pomóc rozluźnić się i zapomnieć o troskach codzienności. W rzeczywistości jest to jednak początek próby sił, testu na szczerość, wierność, oddanie i cierpliwość. Ktoś proponuje grę: do zakończenia wieczoru wszystkie wiadomości, maile i rozmowy staną się publiczne, przy stole nie będzie tajemnic. Czy taka igraszka z prywatnością może skończyć się dobrze? Obsypany nagrodami przebój włoskich kin w reżyserii Paola Genovesego to opowieść o grupie przyjaciół badających głębię wzajemnych relacji i eksperymentujących z własnymi słabościami, żądzami, potrzebami i nadziejami. To pełne czułości i przemyślane połączenie lekkiej komedii i gorzkiego dramatu, osadzone w idei oczyszczającego, inteligentnego dialogu. W rolach głównych m.in. Kasia Smutniak i Alba Rohrwacher. Międzynarodowa premiera filmu miała miejsce na festiwalu Tribeca.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji