Święto Straży Miejskiej w Płocku. Awanse już rozdane!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W piątek po południu przed siedzibą Straży Miejskiej w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia awansów oraz wyróżnień dla strażników miejskich.

W uroczystości wziął udział komendant Straży Miejskiej w Płocku – Krzysztof Wochowski, kapłan Straży Miejskiej, przedstawiciele płockiej policji oraz, oczywiście, płoccy strażnicy miejscy i ich rodziny. Uroczystości rozpoczęto od odegrania hymnu Płocka. Potem przyszedł czas na refleksję i minutę ciszy… To hołd, który strażnicy oddali zmarłemu dzisiaj nad ranem byłemu wiceprezydentowi naszego miasta – Dariuszowi Ciarkowskiemu.

– Dziękujemy, że mieliśmy okazję z nim współpracować. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci – mówiła Jolanta Głowacka, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Płocku.

Potem przyszedł czas na uroczystą część spotkania, czyli wręczenie samych awansów oraz nagród.

– W tym roku awansów jest mniej, ale głęboko wierzę, że 2017 rok to zmieni. Było to spowodowane pewnymi czynnikami, które miały wpływ na taką, a nie inną decyzję. Dzisiaj dziękuję Wam, strażnicy, za waszą rzetelną służbę – mówił Krzysztof Wochowski w trakcie swojego wystąpienia.

Strażników docenił również prezydent miasta Płocka Andrzej Nowakowski, który, choć nie mógł być na uroczystości osobiście, to zapewnił wybranym strażnikom nagrody pieniężne.

– Dziękuję Wam za wasze poświęcenie i pracę. Mam nadzieję, że dalej będziemy należycie wykonywać swoje obowiązki. Dziękuję też Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, z którą współpracujemy od lat. To ona jest naszym głównym partnerem w działaniach – podkreślał Komendant Straży Miejskiej w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji