Święto policji w Płocku. Nagrody, awanse, odznaczenia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od kilku lat przyjęło się, że 24 lipca jest dniem Święta Policji. I choć do tego czasu pozostały jeszcze 2 dni, to płocka policja już dziś postanowiła obchodzić tę wyjątkową uroczystość. W Domu Technika odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych, zaproszeni goście oraz media. Nie zabrakło odznaczeń, wyróżnień oraz, oczywiście, awansów.

Święto Policji to nie tylko czas radości i dumy, ale również jest okres podsumowań. W ciągu mijającego roku płocka policja wykonała ogromną pracę nad zwiększeniem bezpieczeństwa w naszym mieście. Ograniczyła liczbę przestępstw i jeszcze nigdy nie była silna tak, jak teraz.

– Wasza praca została doceniona. Kieruję w stronę wszystkich policjantów podziękowania za ich codzienną pracę i trud. To właśnie od niej zależy skuteczność działań ogółu policji. Pamiętajcie, że najwięcej satysfakcji przynosi dobrze wykonana praca – mówił podczas wydarzenia Komendant Miejski Policji w Płocku insp. Jarosław Hofman.

Podziękowania padły również w kierunku rodzin policjantów. W końcu tylko one, jak nikt inny potrafią zrozumieć wyrzeczenia tego zawodu. Podczas spotkania policjantom zostały wręczone oficjalne awanse, odznaczenia i nagrody. Dla wszystkich była to wielka i podniosła chwila. Nagrody oraz awanse policjanci otrzymali m.in. z rąk prezydenta Płocka, Andrzeja Nowakowskiego.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji