Święto Kobiet – Najlepsza okazja dla urody

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Każdy z nas ma w sobie piękno, sztuka polega na tym, aby je odkryć” w tym właśnie specjalizują się eksperci salonu Beauty Box by Klinika La Perla. Z okazji Dnia Kobiet, w dniach 6-12 marca, możesz skorzystać z ich usług z 30% zniżką.

Beauty Box by Klinika La Perla SPA w Hotelu Dębowa Góra Active&SPA to unikalne miejsce, gdzie można skorzystać ze sprawdzonych technologii kosmetycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej, zarezerwowanych dotąd dla gabinetów w wielkich miastach. Od teraz luksus dostępny jest w zasięgu ręki w atrakcyjnych cenach!

Uroda bez skalpela

Beauty Box by Klinika La Perla

Zabiegi odmładzające czy wyszczuplające nie muszą wiązać się zaawansowaną procedurą, czy skalpelem. W Beauty Box by Klinika La Perla znajdziesz pełną ofertę zabiegów całkowicie nieinwazyjnych, które świetnie poprawiają urodę. Bestsellerem wśród klientek jest Zaffiro -nieinwazyjny lifting i odmłodzenie skóry.

Specjaliści Beauty Box by Klinika La Perla przygotują Twoje ciało do wiosny – zredukują cellulit, nawilżą i odżywią skórę, ujędrnią i wysmuklą ciało.

A na większe problemy…

Beauty Box to marka stworzona przez Klinikę La Perla, posiadającą 16-letnie doświadczenie na rynku w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologii i SPA. La Perla to lider branży beauty w Polsce – polecana przez gwiazdy i media. Dzięki temu, w salonie w Płocku możesz skorzystać z konsultacji estetycznych i chirurgicznych z najlepszymi specjalistami oraz wykonać zabiegi z wykorzystaniem najwyższej jakości preparatów i najnowszych technologii.

Czas na chwilę relaksu!

Dzień Kobiet to idealny pretekst, aby zrobić coś dla siebie. Jeśli nie potrzebujesz zabiegów poprawiających urodę, sprawdź zabiegi, które Cię zrelaksują i poprawią samopoczucie. Autorskie rytuały, masaże, manicure, pedicure – to niezastąpione sposoby na lepszy humor i świętowanie kobiecości.

Miejsce na Święto Kobiet warto zarezerwować już wcześniej pod numerem telefonu 533-363-657. Więcej informacji: beautybox.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji