REKLAMA

Sukces płockich policjantów w Wieloboju Służb Mundurowych. Wykazali się ogromną sprawnością

REKLAMA

Płoccy policjanci zdobyli pierwsze miejsce w Wieloboju Służb Mundurowych. Funkcjonariusze rywalizowali w Gorzewie z kolegami ze Straży Pożarnej, Wojsk Obrony Terytorialnej, Służby Więziennej i Straży Miejskiej.

Podczas Zgrupowania „Gorzewo 2022”, 23 czerwca odbył się I Wielobój Służb Mundurowych o Puchar Prezesa IX Oddziału ZSP w Płocku. Zawody zorganizowało Mundurowe Liceum Ogólnokształcące CN-B Feniks.

PowiązaneTematy

W turnieju rywalizowali funkcjonariusze z Policji, Straży Pożarnej, Wojsk Obrony Terytorialnej, Służby Więziennej oraz Straży Miejskiej. Płocką komendę reprezentowali funkcjonariusze z Grupy Realizacyjnej, która działa w strukturze jednostki od lipca ubiegłego roku. Policjanci zdobyli pierwsze miejsce.

fot. KMP w Płocku

– Nasi koledzy rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, strzeleckich oraz medycyny pola walki. Sportowe zmagania zakończyły się wręczeniem nagród dla zwycięskich drużyn – relacjonuje asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.W skład grupy wchodzą policjanci, którzy dobrowolnie wyrazili taką chęć i przeszli testy psychologiczne, egzaminy sprawnościowe oraz badania, po ukończeniu których odbyli specjalistyczne szkolenie. Grupa Realizacyjna KMP w Płocku nie jest grupą etatową, co oznacza, iż funkcjonariusze na co dzień zajmują się obowiązkami służbowymi wynikającymi z ich stałych zadań. W przypadku kiedy istnieje potrzeba zbierają się i po kilku minutach są gotowi do działania.

Dyrektor Generalny liceów Feniks płk rez. Jarosław Chrobot oraz Prezes Zarządu Głównego Związku Polskich Spadochroniarzy gen. dyw. w st. spocz. Jan Kempara, uhonorowali wszystkich uczestników pamiątkowymi dyplomami oraz medalami.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU