Straż Miejska ogłasza nabór na stanowiska

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do 12 sierpnia płocka Straż Miejska przyjmuje zgłoszenia kandydatów, którzy chcą wykonywać zawód strażnika miejskiego. Wystarczy przyjść do jej siedziby i złożyć odpowiednie dokumenty wraz z formularzem zgłoszeniowym. Rekrutacja potrwa do piątku.

Praca w straży miejskiej z pewnością nie należy do łatwych. To przede wszystkim służba miastu oraz jego mieszkańcom – odpowiedzialna, czasem nawet niebezpieczna. O pracę w Straży Miejskiej w Płocku mogą ubiegać się osoby, które mają ukończony 21. rok życia, polskie obywatelstwo i minimum średnie wykształcenie. Poza tym, kandydaci nie mogą być karani i muszą być sprawni fizycznie.

Jeśli chcecie pracować jako strażnik miejski, musicie dostarczyć dokumenty do siedziby Straży Miejskiej, w tym list motywacyjny, CV, kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy oraz dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie. Po tym etapie nastąpi kolejna część rekrutacyjna. Kandydaci ubiegający się o stanowisko strażnika miejskiego przejdą nie tylko rozmowę kwalifikacyjną, ale również sprawdzian sprawności fizycznej. Warto dodać, że każda osoba, która chciałaby związać swoją przyszłość z pracą w Straży Miejskiej powinna być odpowiedzialna, rzetelna, spokojna, powinna chcieć pomagać innym i zapewniać bezpieczeństwo całemu lokalnemu społeczeństwu.

Nowo przyjęci funkcjonariusze będą pracować poza siedzibą Straży Miejskiej w Płocku. Ich zadaniem będzie legitymowanie mieszkańców, przyjmowanie od nich interwencji oraz zabezpieczanie miejskich imprez i uroczystości.

Osoby, które są zainteresowanie podjęciem pracy w Straży Miejskiej, więcej informacji znajdą na stronie  www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej 10. W przypadku dodatkowych pytań, kandydaci mogą również dzwonić pod numer 24 366 03 10 lub 24 364 70 43.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji