Srebro i brąz Mistrzostw Polski Seniorów w kickboxingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W Rydzynie k. Leszna rozegrane zostały tegoroczne Mistrzostwa Polski juniorów, kadetów starszych i kadetów młodszych w kickboxingu w formułach light-contact i pointfighting oraz seniorów w pointfightingu. W turnieju udział wzięło aż 675 zawodników i zawodniczek z 75 klubów z całej Polski.

Dwudniowa rywalizacja w obu formułach odbywała się jednocześnie na czterech planszach. W rywalizacji wzięło udział 675 zawodników i zawodniczek z 75 klubów z całej Polski. Wśród nich nie zabrakło reprezentantów Płocka. Pięciu zawodników z klubu LKS „Puncher” Płock (jeden kadet młodszy, dwóch juniorów i dwóch seniorów) wystartowało w formule walki pointfighting, zdobywając dwa medale jeden srebrny i jeden brązowy. Medalistami zostali obaj seniorzy: Piotr Maślanka srebrny medalista w kategorii wagowej -89 kg, który tym samym obronił ubiegłoroczny tytuł wicemistrzowski oraz Błażej Bedyk brązowy medalista w kat. wag. -94 kg, ubiegłoroczny wicemistrz Polski.

fot. materiały prasowe

Słabiej tym razem wypadli pozostali młodsi zawodnicy. Zabrakło im trochę sportowego szczęścia i dlatego mimo wyrównanych walk, kilka drobnych szczegółów zdecydowało o tym, że musieli tym razem uznać wyższość przeciwników. Obaj juniorzy, Rafał Dobies i Przemysław Sobolewski, zajęli miejsca VI, a kadet młodszy miejsce IX. Jednak wszyscy trzej zdobyli kolejne cenne doświadczenie, mogące zaprocentować w przyszłości.

 

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji