Srebrna – samochód w rowie

0

Padający deszcz nie ułatwia jazdy kierowcom, którzy przyzwyczaili się do suchej nawierzchni. Prawdopodobnie to była przyczyna kolizji, do jakiej doszło w Srebrnej (gm. Stara Biała).

Nasz czytelnik przesłał informację, dotyczącą zdarzenia, jakie miało miejsce 3 października w godzinach południowych w miejscowości Srebrna. Samochód opel corsa znalazł się w przydrożnym rowie.

– Kierująca samochodem marki Opel na łuku drogi nie zapanowała nad pojazdem, w wyniku czego wpadła do przydrożnego rowu – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Kobiecie nic się nie stało, uszkodzony został jedynie samochód – dodaje rzecznik.

Ponieważ prognozy pogody zapowiadają w najbliższych dniach opady deszczu, ostrzegamy, aby zachować ostrożność za kierownicą. Warunki na drogach na pewno będą ulegały pogorszeniu.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje