REKLAMA

Spotkanie ze znaną fotografką już dzisiaj w Płocku

REKLAMA

W środę w auli PWSZ w Płocku odbędzie się spotkanie z Lidią Popiel, znaną fotografką. Będzie to pierwsze wydarzenie z cyklu „InspiRACJE” w którym będzie okazja do rozmowy o pięknie i jego roli w życiu.

9 stycznia o godzinie 16 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 28 odbędzie się spotkanie z fotografką i modelką Lidią Popiel, pierwsze z cyklu „InspiRACJE”. Podczas spotkania będzie można porozmawiać o tym, jaki wpływ mają na nas media społecznościowe i czy są źródłem dobrej lub może złej presji społecznej.

– Ponadto podyskutujemy o tym, kiedy warto planować swój rozwój zawodowy, a kiedy można pozwolić działać losowi – dodają organizatorzy.

Lidia Popiel, fot. materiały prasowe

Lidia Popiel – fotografka, wykładowczyni na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej (od 2004 r.), redaktor naczelna i współzałożycielka photoculture.pl (od 2016 r.). Prywatnie żona Bogusława Lindy. Fotografuje od 1985 r., przeważnie są to portrety. Wśród nich można znaleźć osobowości: Janda, Stuhr, Linda, Mecwaldowski, Kożuchowska, Kukulska i wielu innych. Jej specjalizacją są również zdjęcia mody.

PowiązaneTematy

Lidia Popiel prowadziła dział mody i robiła zdjęcia do tematycznego dodatku „Rzeczpospolitej”. Współzałożycielka i redaktorka naczelna magazynu finelife.pl (2009 – 2016) Jurorka wielu konkursów z zakresu fotografii, designu, mody. Ambasadorka Bursztynu Polskiego z nominacji Prezydenta Miasta Gdańska. Została jedną z najbardziej wpływowych kobiet wg Home&Market. Wspiera akcje charytatywne i działania o charakterze społecznym.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Socjologiczne (WNEI/PWSZ).