REKLAMA

Spotkanie z Cypryjczykami zamiast meczu z Legią

REKLAMA

W najbliższy weekend nie będzie, co prawda, meczu z Legią Warszawa, w zamian jednak kibice mogą za darmo uczestniczyć w spotkaniu sparingowym Nafciarzy z drużyną Pafos FC z Cypru. Mecz odbędzie się na głównej płycie Stadionu im. Kazimierza Górskiego przy ul. Łukasiewicza 34.

Przypomnijmy – pierwotnie w najbliższy weekend miało odbyć się spotkanie z Legią Warszawa (zaplanowano je na 11 sierpnia o godz. 17.30). Jednak ze względu na decyzję PZPN i przełożenie tego meczu na wrzesień, Wisła Płock zmierzy się z 8. drużyną cypryjskiej ekstraklasy w poprzednich rozgrywkach, Pafos FC.

– Cypryjczycy przebywają obecnie na zgrupowaniu w Hotelu BoniFaCio SPA & Sport Resort w Kępie koło Sochocina. Dla Nafciarzy będzie to natomiast zwieńczenie krótkiego, trzydniowego zgrupowania pod Płockiem, mającego na celu lepsze zapoznanie się nowego trenera Radosława Sobolewskiego z zawodnikami – wyjaśnia klub Wisła Płock.

Niewątpliwie dobrą informacją dla kibiców jest to, że na piątkowy sparing, 9 sierpnia o godz. 17 wstęp jest wolny, jednak dostępne dla publiczności będą jedynie miejsca na TRYBUNIE KRYTEJ, po zachodniej stronie naszego obiektu. Pozostałe sektory będą wyłączone z użytkowania.– Jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu, będzie miał możliwość śledzenia przebiegu spotkania podczas transmisji na żywo na naszym kanale na YouTube – WisłaPłockTV oraz na klubowym Facebooku – informuje Wisła Płock.

Wisła Płock nie zagra teraz z Legią. Mecz przełożony na wrzesień

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU