Sposób na wakacje w mieście – Akcja Lato 2015

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Przed nami wakacje, ciężki czas dla wielu pracujących rodziców. Uczniowie mają latem dwa miesiące wolnego, a ich rodzice zwykle tylko dwa tygodnie urlopu. Co zrobić z dzieckiem? Można zaproponować mu skorzystanie z półkolonii organizowanych przez Płocką Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko-Własnościową.

Do dyspozycji młodych płocczan i ich rodziców pozostają cztery placówki:

  • Spółdzielczy Dom Kultury PSM L-W –  ul. Krzywoustego 3,
  • Klub Osiedla Kochanowskiego PSM L-W – ul. Obrońców Westerplatte 6 a,
  • Klub Osiedla Łukasiewicza  PSM L-W – ul. Łukasiewicza 28,
  • Klub Osiedla Dworcowa PSM L-W – ul. Chopina 64a

Już 29 czerwca rusza pierwszy z czterech dwutygodniowych turnusów Akcji Lato 2015, który potrwa do 10 lipca, kolejny od 13 do 24 lipca, trzeci – od 27 lipca do 7 sierpnia i czwarty –  od 10 do 21 sierpnia.

Każda z placówek uwzględniła w programie półkolonii zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe,ruchowe – w tym także z kontrolerem ruchu czy taneczne. – Tradycyjnie odwiedzimy płockie pływalnie, kina, pizzerie. W tym roku stawiamy także na profilaktykę, zatem nie zabraknie zajęć dotyczących bezpieczeństwa – mówią organizatorzy.

Zapisy już trwają, więc wolnych miejsc ubywa z każdym dniem. Pierwszeństwo uczestnictwa w zajęciach mają członkowie spółdzielni organizującej półkolonie, a także wszyscy ci, którzy w jej zasobach mieszkają.

Szczegółowy regulamin Akcji Lato dostępny jest na stronie internetowej spółdzielni.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji