Śmiertelny wypadek pod Płockiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O wypadku i poważnych utrudnieniach poinformowali nas czytelnicy w czwartkowy wieczór. Jak piszą, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego.

20 kwietnia około godz. 20.30 w Brochocinie (gm. Radzanowo) samochód osobowy potrącił pieszego.

– Potrącona osoba to mężczyzna w wieku 50 lat – powiedział nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Na miejscu są utrudnienia, droga jest zablokowana – dodał.

Jak dowiedzieliśmy się od Jarosława Ostrowskiego z płockiej policji, kierujący pojazdem, który potrącił pieszego, był trzeźwy.

– Z dotychczas uzyskanych informacji wynika, że kierujący pojazdem peugeot, 77-letni mieszkaniec powiatu płockiego, potrącił pieszego na drodze krajowej nr 60. Niestety, ze skutkiem śmiertelnym – wyjaśnił Jarosław Ostrowski.

Nasi czytelnicy informują, że DK 60 w tym miejscu jest zablokowana, Jarosław Ostrowski potwierdza, że policja kieruje objazdem od Goślic na Ciółkowo oraz od Bielskiej w stronę Boryszewa.

Utrudnienia potrwają co najmniej kilka godzin.

Podziel się:

5 komentarzy

  1. Nawet przy niewielkiej prędkości, gdy pieszy jest nieoznakowany są bardzo małe szanse żeby w porę go dostrzec. Chce zwrócić uwagę również na to że zabity pieszy szedł po nieprawidłowej stronie jezdni !!!!!!!

  2. Nie wiem co jest przyczyną potrącenia, ale wiem, że piesi często zapominają o odblaskach. Dodatkowo kierowcy zapominają o tym, że mogą nie wszystko widzieć przy danej prędkości. Zdecydowanie za mało jest kontroli tego stanu rzeczy. Za mało się o tym mówi i za mało się uświadamia pieszych, jak bardzo są niewidoczni na drodze. Oprócz kontroli prędkości powinny być też kontrole pieszych. Często pieszy nie wie jak wielkim jest zagrożeniem sam dla siebie i dla innych uczestników ruchu. Wyrazy współczucia dla rodziny. To straszna tragedia.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji