REKLAMA

Śmiertelny wypadek. Nie żyje mieszkaniec powiatu płockiego

REKLAMA

Do jednego śmiertelnego wypadku i 17 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policja zatrzymała również nietrzeźwego kierowcę.

Tragiczny wypadek miał miejsce w sobotę, 2 lutego, o godz. 21.35 w Małej Wsi na ul. Płońskiej.

– Policjanci płockiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Nissan, 38-latek z powiatu płockiego, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, następnie uderzył w drzewo. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo podjętych czynności ratujących życie, kierowca zmarł – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

1 lutego policjanci zatrzymali również nietrzeźwego kierowcę, który z promilami we krwi jeździł po ul. Zglenickiego w Płocku.W nocy z 2 na 3 lutego natomiast, w Płocku włamano się do mieszkania przy al. Jana Pawła II. Skradziono z niego laptop i torby o łącznej wartości 1.780 zł.

Gdzie radar?

4 lutego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na trasie Płock – Dobrzyków – Słubice – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU