Śmiertelny wypadek na Trasie Popiełuszki

0

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątkowy poranek. W wyniku zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym, zginął płocczanin.

26 sierpnia około 7 rano, na Trasie Popiełuszki, opel astra zderzył się z pojazdem ciężarowym DAF.

Gory

Miejsce wypadku. Fot. PetroNews

– W wyniku zderzenia, kierowca astry, 43-letni płocczanin, zginął na miejscu – poinformował nas Jarosław Ostrowski z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Mężczyzna prawdopodobnie wjechał autem na przeciwległy pas ruchu i wówczas doszło do zderzenia. Trwa jednak ustalanie przebiegu wydarzeń, nie mamy więcej szczegółów – wyjaśnił Jarosław Ostrowski.

Jak się dowiedzieliśmy, utrudnienia potrwają jeszcze przynajmniej 2 godziny. A są ogromne, korki sięgają od Gór do samego Płocka. Zamknięta jest bowiem Trasa Popiełuszki od Płocka do ronda w Górach.

wypadek_korki

Zdjęcie przesłane przez czytelnika, stojącego w korkach

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje

Bezpieczeństwo
0
Zatrzymany morderca

Gostynińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo kobiety w miejscowości Rybne. Grozi mu 25 lat więzienia. Gostynińscy policjanci zatrzymali 64-letniego…