REKLAMA

Śmiertelny wypadek i włamanie do mieszkania w weekend

REKLAMA

Ostatni weekend był wyjątkowo niebezpieczny na płockich drogach, doszło do wielu kolizji, a jedna osoba zginęła w wypadku. Policjanci złapali też aż pięciu nietrzeźwych kierowców.

W weekend miedzy 10 a 12 maja płoccy policjanci odnotowali 26 kolizji, z czego aż 17 miało miejsce w naszym mieście. Jak informowaliśmy, w niedzielę po południu doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął nastolatek. Do zdarzenia doszło o godz. 17.40 w miejscowości Brochocin.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fordem, 18-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się bokiem pojazdu z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Iveco. 17-letni pasażer forda poniósł śmierć na miejscu – informowała sierż. szt. Marta Lewandowska rzecznik KMP w Płocku.

Tragiczny wypadek pod Płockiem. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne [AKTUALIZACJA]Również 12 maja płockim policjantom zgłoszono włamanie do mieszkania w Płocku przy ul. Batalionu Parasol. Wartość strat oszacowano na ponad 17 tysięcy złotych.

W ostatni weekend zatrzymano w sumie 5 nietrzeźwych kierowców – dwóch w Płocku i trzech na terenie powiatu płockiego. Pijanych kierowców w mieście złapano na ul. Mostowej i Wyszogrodzkiej, natomiast w powiecie w miejscowościach Mijakowo, Nowa Góra oraz Golanki.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU