REKLAMA

Śmierć na przystanku w Płocku

REKLAMA

We wtorek czytelniczka przekazała nam informację o sytuacji przy jednym z przystanków autobusowych w Płocku. Jak wyjaśniała, ustawiony był parawan, na miejscu były też wszystkie służby.

– Coś się dzieje na przystanku koło ogrodu jordanowskiego, czy coś wiadomo? – napisała do nas czytelniczka we wtorek, 8 listopada. – Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie, policja, niestety też parawan – dodała.

PowiązaneTematy

Zapytaliśmy o tę sytuację w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.– Około godz. 10.45 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w rejonie przystanku autobusowego na ul. Wyszogrodzkiej 75-letnia kobieta, pomimo podjętej reanimacji przez załogę ratownictwa medycznego, nie odzyskała przytomności – informuje asp. Krystyna Kowalska z płockiej policji.

Niestety, lekarz stwierdził zgon kobiety, wykluczając jednocześnie udział osób trzecich.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. R55 says:

  Stwierdzono zgon, zapakowano ciało do worka i pozostawiono na przystanku. Obok ludzie czekający na autobusy i policja. To jest k..a. Państwo, jakby ratownicy, pogotowie bądź policja nie mogła zabrać ciała, czekali aż kobieta się obudzi chyba w tym worku leżąc na przystanku.

  • XxX says:

   Policja w między czasie podjęła czynności w ustaleniu kim była ta kobieta i wysłała patrol do jej rodziny, następnie ów członka rodziny zawiozła na rozpoznanie.

  • Anonim says:

   Karetka nie zabiera trupów w takich sytuacjach trzeba czekać na karawan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU