Ślub od pierwszego wejrzenia – czy pochodzący z Płocka Marcin przestanie uciekać?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pytanie adekwatne, jeśli wziąć pod uwagę podróż poślubną Marcina, mieszkańca Dobrzykowa (powiat płocki) i jego żony Agnieszki. Para uciekała przed kamerami, nie chciała też rozmawiać o tym, co czuje. Czy dyrektor podpłockiego hotelu otworzy się przed widzami?

Fot. Ślub od pierwszego wejrzenia

W drugiej edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” śledzimy losy m.in. 34-letniego Marcina, mieszkańca Dobrzykowa, który jest dyrektorem handlowym hotelu niedaleko Płocka. Marcin i Agnieszka wrócili już z podróży poślubnej, w trakcie której skutecznie uciekali przed kamerami. Po powrocie zdecydowali, że zamieszkają oddzielnie. Wydawało się, że małżonkowie nie przetrwają tej próby…

Tymczasem za nami już 9. odcinek, w którym Marcin i Agnieszka nadal bardzo dbają o swój wizerunek, ale jednocześnie stali się bardziej otwarci na siebie, okazując sobie uczucia.

Fot. Ślub od pierwszego wejrzenia

– Coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu, że pasujemy do siebie – wyznał Marcin. Zaczął chwalić Agnieszkę, mówić jej komplementy, a para nie ucieka już przed kamerami, jak to miało miejsce w podróży poślubnej. Marcin zasugerował nawet, że być może nie powinien odjeżdżać z mieszkania Agnieszki.

Choć para łamała regulamin programu, eksperci przymykają na to oko, wierząc, że ten związek ma ogromną szansę przetrwać. Jak przypuszczają, być może powściągliwe zachowanie Marcina i Agnieszki wynika z ich trudności w mówieniu o sobie i uczuciach.

Czy mają szansę na udany związek? To okaże się dopiero w ostatnim odcinku, tymczasem najbliższy zobaczymy już w poniedziałek, 13 listopada o godz. 22.30. Poprzedni natomiast możecie obejrzeć TUTAJ.

Mieszkaniec powiatu płockiego o ślubie od pierwszego wejrzenia: To piękna przygoda…

Podziel się:

3 komentarze

  1. Są najbardziej zimną i wyrachowaną parą,bez emocji.Są młodzi ,piękni i dobrze wychowani ,ale bez namiętności.Nie wróżę im udanego związku.Dwa chodzące ideały ,manekiny.

    • Zimni, wyrachowani, bez emocji ??? Jak można tak oceniać ludzi, których się nawet nie zna. Ja właśnie widzę olbrzymią namiętność, ale nie na pokaz. Przemawia przez ciebie zazdrość.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji