Ślub od pierwszego wejrzenia. Czy Marcin zostanie z Agnieszką?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Marcin, mieszkaniec podpłockiego Dobrzykowa ma już tylko tydzień na podjęcie decyzji, czy chce zostać ze swoją żoną, czy też wziąć rozwód. Co ujawnił przedostatni odcinek tego sezonu?

Przypomnijmy, “Ślub od pierwszego wejrzenia” to kontrowersyjny program, w którym śledzimy losy trzech małżeństw. Nietypowych, dodajmy, ponieważ ich ślub był jednocześnie chwilą, w której pierwszy raz w życiu zobaczyli się, a w parę połączyli ich eksperci. Później była bajkowa podróż poślubna i rozpoczęcie wspólnego związku.

Wśród naszych czytelników niewątpliwie najwięcej osób śledzi losy Marcina i Agnieszki, a to dlatego, że przystojny brunet jest płocczaninem, aktualnie mieszkającym w podpłockim Dobrzykowie. Jest również dyrektorem znanego hotelu w okolicach Płocka.

Według ekspertów, Agnieszka i Marcin to świetnie dopasowana para, z czym oni sami również się zgadzają. Pomimo unikania kamer i wyznań przed obiektywem, ich związek rozwija się stabilnie, choć powoli. Może nawet zbyt powoli, ponieważ młodzi małżonkowie nadal nie zdecydowali się wspólnie zamieszkać i spotykają się jedynie w weekendy.

Z tego, co mogliśmy zobaczyć w odcinku, Marcin wydaje się być gotowy na wspólne zamieszkanie, ale Agnieszka jest bardziej zachowawcza. Kiedy w końcu ustalają, że spędzą weekend tylko ze sobą, żona Marcina planuje właściwie każdą chwilę, organizując spotkania ze znajomymi.

Jednak podczas wspólnej wycieczki rowerowej małżonkowie  okazują sobie czułość i przytulają się. Później jadą do Płocka, odwiedzają rodziców Marcina, następnie wracają do Warszawy, gdzie spotykają się ze znajomymi Agnieszki. Po wspólnym weekendzie, Marcin wraca do domu, dzwoni do Agnieszki i okazuje jej zainteresowanie. Jednak jego żona, choć twierdzi, że w tygodniu nie ma czasu do niego przyjechać, ma czas natomiast na wiele innych spraw – zakupy, spotkania ze znajomymi czy z mamą. Jak zakończy się ten związek?

Już w kolejnym odcinku wszystkie trzy małżeństwa od pierwszego wejrzenia podejmą najważniejszą decyzję – w obecności ekspertów będą musieli postanowić, czy po miesiącu od ślubu chcą zostać razem, czy też zdecydują się na rozwód.

Ślub od pierwszego wejrzenia – czy pochodzący z Płocka Marcin przestanie uciekać?

Podziel się:

9 komentarzy

  1. Faktycznie -Agnieszka jest zbyt pewna siebie.Myślę , że Marcin za bardzo stara się o jej względy, prawi komplementy no i Agnieszka sobie pogrywa. Marcinie odpuść sobie tę kobietę jesteś fajnym facetem i nie jedna piękna pani da Ci szansę i okaże dużo serca.Agnieszka niech dalej imprezuje .Przecież Ona to bardzo lubi . Szkoda tracić czas .

  2. Obstawiałam od początku na nich uważam że świetnie dobrani eleganccy kulturalni a teraz to nie wiem o co Agnieszce chodzi bo już lepszego faceta nie znajdzie.Z początku myślałam że to Marcin jest sztywniak a teraz wydaje mi się ,że Agnieszka sama nie wie czego chce mam nadzieję że się nie rozwiodą.

  3. Podziwiam Marcina za jego cierpliwość. Za takie fochy i brak czasu kopa w du… stać go na lepszą. Młodszą i mniej wyrachowaną …normalną…..

    • Próbować tworzyć związek na odległość? A weekend tylko impreza za impreza to jakaś rozrywkowa baba jak by się obawiała zostać sama z Marcinem.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji