Samochód stanął w ogniu na drodze wojewódzkiej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samochód zapalił się na drodze w miejscowości Kamionki. Na miejscu działały 4 zastępy strażackie.

Do zapalenia się samochodu doszło 21 listopada późnym wieczorem, na drodze wojewódzkiej nr 540 w miejscowości Kamionki (gmina Stara Biała). Na miejsce przyjechały cztery wozy strażackie, w tym jeden z Płocka.

W poniedziałek o godzinie 19.50, Ochotnicza Straż Pożarna Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego Sikórz (gmina Brudzeń Duży) dostała dyspozycję wyjazdu na miejsce zdarzenia. Zapalił się samochód osobowy, co mogło okazać się bardzo niebezpieczne w skutkach.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy samochód osobowy marki Peugeot w całości objęty ogniem, kierowca opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych – informuje Ochotnicza Straż Pożarna KSRG Sikórz. –  Zabezpieczając miejsce zdarzenia, jednocześnie rozwinęliśmy linię gaśniczą i podaliśmy prąd piany ciężkiej na palące się auto. Następnie do działań dołączył jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Płocka. W trakcie działań gaśniczych, ruch pojazdów na drodze był zablokowany. Po zgaszeniu samochodu zabezpieczaliśmy miejsce zdarzenia, a ruch odbywał się wahadłowo. Po zabraniu spalonego auta przez lawetę, posprzątaliśmy drogę z porozrzucanych elementów samochodu. Działania zakończyły się o godz. 21.40 – wyjaśniają strażacy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji