REKLAMA

Są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny znalezionego przy ul. Słonecznej

REKLAMA

Prokuratura rejonowa w Płocku ma już wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny, którego znaleziono martwego przy ul. Słonecznej. Przypomnijmy, że do naszej redakcji wpłynął film, na którym kilka osób maluje zieloną farbą nieprzytomnego mężczyznę.

Są już wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny, którego znaleziono 30 kwietnia przy ul. Słonecznej w Płocku.

– Przyczyną zgonu tego mężczyzny był uraz jamy brzusznej – powiedział prokurator rejonowy Norbert Pęcherzewski. – Okoliczności, w jakich mężczyzna doznał tego urazu są nadal przedmiotem prowadzonego postępowania – wyjaśnił.

Prokuratura jak na razie nie wyklucza żadnej wersji przyczyny zgonu. – Nie mogę wykluczyć tego, że uraz jest wynikiem działania osób trzecich, ale może też być wynikiem samoczynnego upadku – tłumaczył prokurator.

Jak dotychczas, nikt nie jest w tej sprawie zatrzymany. Prokurator zapoznaje się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, nikt nie ma postawionych zarzutów. Śledztwo, przynajmniej na razie, prowadzone jest w kierunku art. 155, czyli o nieumyślne spowodowanie śmierci.

– Jest to rutynowo przyjmowana przez nas kwalifikacja prawna w sprawach zgonów, które nastąpiły w niejasnych okolicznościach i wymagają procesowej weryfikacji – wyjaśnił prokurator Norbert Pęcherzewski.

Potwierdził również, że w materiałach dowodowych policji został zabezpieczony filmik, na którym widać jak kilka osób maluje zieloną farbą zmarłego mężczyznę, jeszcze w momencie, kiedy żył.Przypomnijmy, że 30 kwietnia około godziny 15.30 w krzakach przy ul. Słonecznej w Płocku znaleziono ciało mężczyzny. Jak informował nas czytelnik, zmarłego ktoś pomalował zieloną farbą, co potwierdziła płocka policja.

2 maja rano do naszej redakcji wpłynął film, na którym widać nieprzytomnego mężczyznę. Kilku mężczyzn maluje go zieloną farbą w sprayu. Sprawcy uderzali go po twarzy, obracali, jednocześnie farbą pryskając mu nie tylko na brzuch i plecy, ale i w twarz, w uszy. Na materiale widać również, że mężczyzna odzyskuje przytomność, próbuje się podnieść, ale nie jest w stanie zasłonić się przed atakiem, nieporadnie zasłania się ręką. Wyglądał, jakby był pod wpływem alkoholu lub jakichś środków odurzających. W tle słychać było śmiech jednego ze sprawców. – J…ć cię – śpiewa jeden ze sprawców. Inny krzyczy: „Ufoludek!”.

Z naszych informacji wynika, że sprawą zainteresowały się również media ogólnopolskie.

Zmarłego przed śmiercią malowali farbą. Przekazano nam film

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Dudy says:

    Brawo

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU