Są już pierwsze aukcje WOŚP. Co do wygrania?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W tym roku 14 stycznia odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Płocku zapowiada się sporo atrakcji, są też już pierwsze aukcje.

Podczas płockiego finały WOŚP, wolontariusze pokażą się we wszystkich galeriach handlowych, w których odbędą się koncerty, pokazy, konkursy i prezentacje. Główny sztab ponownie będzie się mieścił w Orlen Arenie, gdzie, oprócz koncertów, organizatorzy przygotowują strefę dla najmłodszych i wiele stoisk.

Swój udział w atrakcjach potwierdzili już specjaliści udzielający porad żywieniowych, bioenergoterapeuci, salony urody, Płocka Grupa Fotograficzna czy… punkt świecowania uszu. Atrakcji będzie również driftująca „Motoorkiestra” z najlepszymi kierowcami na stadionie Wisły Płock i z możliwością wykupienia przejażdżki Drift Taxi (wystarczy minimum 50 zł wrzucone do puszki wolontariusza).

Gwiazdą wieczoru podczas koncertu głównego będzie zespół „HURT”, który wystąpi tuż przed „Światełkiem do nieba”.

Rozpoczęły się również płockie aukcje WOŚP, w których do wylicytowania są m.in. markowa koszulka czy piłka nożna, płyta z autografem Katarzyny Groniec czy książka z autografem Leszka Balcerowicza “Odkrywając wolność”. Listę aukcji znajdziecie pod LINKIEM – pamiętajcie, że będą dodawane kolejne przedmioty.

Podziel się:

2 komentarze

  1. czekam, aż zjawi się jakiś debil i zgodnie z prawilną katolską łżeprawdą powie:
    NIe daję na Owsiaka! Nie daję złodziejowi!

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji