Rynex zaprasza na Giełdę Ogrodniczą

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższą niedzielę już po raz szósty pojawi się w Płocku Giełda Ogrodnicza. Rynex zaprasza wszystkich mieszkańców Płocka i okolic do odwiedzenia w tym dniu placu przy Teatrze Dramatycznym. 

Wystawcy z całej Polski przyjadą, aby zaprezentować swoje okazy roślinne. Sadzonki, kwiaty, drzewa, krzewy oraz zioła – to wszystko czekać będzie na wielbicieli zieleni. Podczas wydarzenia będzie można spotkać zarówno stałych wystawców, którzy uczestniczą w Giełdzie Ogrodniczej od lat, jak i nowych, którzy przyjadą do naszego miasta po raz pierwszy.

Oprócz zakupu samych roślin, będzie również możliwość rozmowy z hodowcami, zasięgnięcia profesjonalnych porad, wymiany doświadczeń. Co roku wystawcy chętnie dzielą się swoją wiedzą i wyjaśniają zawiłości hodowli poszczególnych gatunków roślin. Podobnie będzie i tym razem.

Giełda Ogrodnicza stała się w naszym mieście wydarzeniem cyklicznym. Pojawia się dwa razy w roku: wiosną oraz jesienią. Najbliższa odbędzie się 11 września (w niedzielę) od godziny 8 na ul. Nowy Rynek 1 (plac przed Teatrem Dramatycznym).

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji