REKLAMA

Ruszyła budowa parku handlowego na Radziwiu. Kiedy otwarcie? [WIZUALIZACJA]

REKLAMA

Zgodnie z zapowiedziami, Trei Real Estate GmbH, międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych z Niemiec, rozpoczął inwestycję parku handlowego w Płocku. Podpisano już pierwsze umowy z sieciami handlowymi.

Vendo Park w Płocku to jedna z zaplanowanych inwestycji Trei Real Estate. W sierpniu uruchomiony został park handlowy w Pułtusku, we wrześniu w Ostrołęce, w przyszłym roku oddane do użytku mają być placówki m.in. w Częstochowie i właśnie w Płocku.

Na osiedlu Radziwie, przy ul. Portowej, już rozpoczęły się prace. Na działce o powierzchni ponad 1,2 ha oprócz Vendo Park, powstanie też Lidl. Generalny wykonawca, firma JMS porządkuje teren oraz prowadzi pierwsze prace budowlane. Zaplanowany park handlowy ma mieć powierzchnię zakupową 4,2 tys. mkw., na której docelowo działać będzie sześć sklepów.

– Rozpoczęliśmy proces komercjalizacji parku handlowego w Płocku, na ten moment mamy już podpisane trzy umowy najmu, z sieciami Lidl, Pepco oraz KiK – informuje Olga Czyblis, Senior Lease Manager w Trei Real Estate Poland. – Prowadzimy również zaawansowane negocjacje, dotyczące pozostałych lokali. Chcemy dostarczyć mieszkańcom różnorodną ofertę handlową i miejsce, w którym będą mogli zrobić codzienne zakupy w sposób szybki i wygodny. Wierzymy, że Vendo Park stanie się lokalnym centrum zakupowym, z którego skorzystają nie tylko mieszkańcy Płocka, ale również okolicznych miejscowości, – wyjaśnia Olga Czyblis.Inwestor zapewni również miejsca parkingowe – przy Vendo Parku zaplanowano miejsca na ponad 100 samochodów.

Otwarcie parku handlowego jest zaplanowane na II kwartał 2020 r.

Wizualizacja Vendo Parku w Płocku, materiały prasowe

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 13

 1. Anonim says:

  Paweł
  Myślałem, że Radziwie, które przez lata było miejscem zapomnianym przez władze miasta, obroni się przed HAOSEM jaki nam, Radziwiakom się funduje, Do najbliższej galerii handlowej – 10 min.jazdy samochodem. Chciałbym zapytać władze miasta, radnych, czy zadały sobie minimum trudu aby zapytać mieszkańców Radziwia, czego tak naprawdę oczekują, chyba, że przegapiłem ten moment. Rozumiem prawo rynku, a gdzie prawo potrzeb mieszkańców? Aby nie jawić się jako malkontent, szukam odpowiedzi na proste pytania:gdzie program integracji i rozwoju młodych, zdolnych dzieciaków Naszego Środowiska, „młodej” grupy emerytów, którzy chętnie spędziliby czas przy małej czarnej w przytulnej kafejce, a może nowoczesne centrum rehabilitacji, odnowy… o kurcze, dałem się ponieść emocjom. Zapewniam, że tej roli nie spełni kolejne centrum handlowe, którego cele są zupełnie inne. Jak mawiał emerytowany wykładowca, z którym zgadzam się w 100%, że „myślenie ma kolosalną przyszłość przed sobą” dodam tylko, że to nie boli.
  Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć decydentom dobrego samopoczucia i jak najmniej (moim zdaniem), tak nie przemyślanych decyzji.

  Z wyrazami szacunku
  Paweł

 2. Anonim says:

  Kolejny Lidl, Kik i Pepco..? Mam wrażenie, że w naszym mieście nie może powstać nic oryginalnego. Coś, czego nie ma a w innych miastach jest. U nas tylko albo kolejne Auchan albo Biedronka albo jeszcze to, co jest w każdej galerii handlowej.

 3. Maruś says:

  To super będę miał po pietruchę 200 metry

 4. Anonim says:

  Same pisiory sie wupowiadaja.Bo vo oni nie wymysla to zle.I bardxo dobrze ze powstaje takie cenyrum w Radziwiu.Do tej pory zalezni byli mieszkancy Radziwia i okolic tylko od mili bo biedronka byla w remonci

  • Gość says:

   Wolę być Pisiorem jak to określiłeś niż peowcem którzy ludzi to do niemieckich markietow za miskę ryżu a może w tym miejscu wybudowali by targ warzywny z prawdziwego zdarzenia gdzie kupował bym od polskiego rolnika, rzemieślnika ale myślenie boli lepiej się ustawić bo za chwilę kranik zamkną

 5. Ploczanka says:

  Takie są właśnie rządy POlawiaczy ,żeby nie PIS to już dawno większość Polski by sprzedali .

 6. Maciek says:

  A tujki będą ? 😂😂😂

 7. Piotr123 says:

  Dlaczego Prezydent Płocka pozwala na budowę następnej galerii do końca zniszczy małe sklepy na radziwiu czy PO potrafi tylko niszczyć i sprzedawać w obce ręce

 8. burmistrz says:

  będzie trzeba dwupasmówkę do Gostynina zrobić…

 9. Anonim says:

  A gdzie parking i podjazd?

 10. Anonim says:

  Ta wizualizacja nie odpowiada temu co się dzieje!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU