Ruszył przetarg na przebudowę alei A. Roguckiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Urząd Miasta Płocka ogłosił właśnie przetarg na przebudowę i zagospodarowanie alei A. Roguckiego w Płocku, w zakres czego wejdzie również budowa toalety publicznej na tym terenie. Projekt powstał w ramach zadania inwestycyjnego pn. ”Przebudowa alei A. Roguckiego i zagospodarowanie terenów przyległych do alei w Płocku” realizowanego w ramach projektu pn.”Rozwój terenów zieleni w mieście Płocku”.

Inwestycja zlokalizowana ma być w Płocku w obrębie alei Roguckiego,  na odcinku od Kościoła Królowej Jadwigi do ulicy Tysiąclecia. Obecnie teren ten nie zachwyca, choć korzysta z niego wielu płocczan, spacerując, jeżdżąc na rowerze czy rolkach.

Wybrany wykonawca ma przebudować al. A.Roguckiego, tj. zagospodarować teren, postawić małą architekturę, w postaci ławek z oparciem i drewnianymi siedziskami, koszy na śmieci, koszy segregacyjnych, zdroju wody pitnej (poidełko dla ludzi), stojaków na rowery, karmników, budek i poideł dla ptaków, domków dla owadów czy stacji ładowania telefonów komórkowych, zdemontować istniejące oświetlenie, przebudować istniejące i wybudować nowe ciągi pieszych, zbudować ścieżkę rowerową, fontannę, a także podziemne pomieszczenie techniczne. Do wykonawcy należy też nasadzenie zieleni wraz z pielęgnacją.

Inwestycja obejmie także zaprojektowanie i wybudowanie toalety miejskiej.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia wyznaczono do 15 maja 2018 r. Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upłynie 2 czerwca br. o godz. 11.30.

Kiedy nowa aleja Roguckiego?

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji