REKLAMA

Rusza największy zadaszony park wodny w Europie. Z Płocka dojedziecie w 1,5 godziny!

REKLAMA

Zanim płocczanie doczekają się aquaparku, mogą skorzystać z dużo większej atrakcji – zadaszonego parku wodnego, który powstał w gminie Mszczonów. Suntago Wodny Świat będzie dostępny już w drugiej połowie lutego.

Już dzisiaj można zaplanować pobyt w Park of Poland, w którym wkrótce oficjalne otwarcie będzie miał Suntago Wodny Świat. To kumulacja wielu atrakcji w trzech różnych strefach tematycznych, a do tego w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza. Klimat tworzy ponad 740 palm sprowadzonych z egzotycznych krajów. Co ciekawe, miejsce to będziemy mogli odwiedzić zarówno na parę godzin, jak i na dłuższy pobyt. Od marca oddane do użytku będą 92 nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, miejscem na grilla, centralnym budynkiem, recepcją i małym sklepem.

Oficjalna data otwarcia to 20 lutego. Bilety już teraz można kupować poprzez stronę internetową parkofpoland.com. Cena zależy od naszego wieku oraz czasu, jaki zamierzamy spędzić w Suntago.

Za dwugodzinny pobyt tylko w strefie Jamango (32 zjeżdżalnie tematyczne, 18 różnych basenów, w tym tropikalny, termalny, solankowy czy z barem oraz 5 restauracji i 4 koktajl bary) dorośli i nastolatkowie (16-18 lat) zapłacą 59 zł, dzieci do 16. roku życia, a także seniorzy powyżej 65 lat, kobiety ciężarne i osoby niepełnosprawne – 49 zł. Za dziecko do 120 cm wzrostu zapłacimy 39 zł, a za niemowlę (0-3 lata) – 1 zł.

Przy 4-godzinnym pobycie ceny są wyższe o 20 zł (oprócz niemowlęcia, za które w każdym przypadku zapłacimy 1 zł), natomiast za całodzienny pobyt zapłacimy o 40 zł drożej, niż w przypadku 2-godzinnego pobytu (odpowiednio: 99 zł, 89 zł i 79 zł).Można jeszcze dokupić wejście do dwóch pozostałych stref – Relax i Saunaria. Za każdą z nich dopłacimy 15 zł do biletu.

fot. Park of Poland

Dla użytkowników na pewno ważne jest, iż park wodny otwarty będzie przez wszystkie dni w roku. W tygodniu odwiedzimy go w godzinach 10-22, a w weekendy i święta: 9-22.

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie, który stanowi pierwszy etap projektu Park of Poland, znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa. Budowa obiektu rozpoczęła się w maju 2017 r., a koszt inwestycji wyniósł 170 mln EUR.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. ubawiony says:

    Czort z gradobiciem. Ciekawe, czy wytrzyma uderzenie „z główki” wykonane przez tx-a.

  2. tx says:

    jesli ten namiot jest ze szkla to co bedzie gdy przyjdzie gradobicie???????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU