REKLAMA

Rozśpiewane regaty w Nowym Duninowie

REKLAMA

24. edycja regat w Nowym Duninowie stała się okazją do świętowania nie tylko przez wodniaków, ale i rodzin z dziećmi. Organizatorzy zadbali o dobre jedzenie, atrakcje dla dużych i małych, a także o dobry humor uczestników.

XXIV Regaty o Puchar Wójta Nowego Duninowa odbyły się 13 lipca na Zalewie Włocławskim. Uczestnicy regat walczyli także po raz 19. o Puchar Starosty Płockiego i po raz 17. o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, który sprawuje nad Regatami Patronat Honorowy. Zaplanowano rozegranie Regat w klasach: T, T1, T2, T3 i Omega (wg P.Ż.G.P.) w 3 wyścigach.

Impreza odbywała się nie tylko na wodzie (ci, którzy nie uczestniczyli w regatach, mogli popłynąć w rejs statkiem Żeglugi Płockiej „Marianna”), ale i na lądzie. Na scenie występowała utalentowana młodzież, organizowano sporo konkursów i – jak na imprezę żeglarską przystało – można było posłuchać szant. Do udziału w wydarzeniu zaproszono też m.in. Chór VOX CORDIS, zespół RIVERS, KRYSTIANO & ROMEN, Formacja LenArt oraz gwiazdę wieczoru – zespół DEFIS.

Ciekawą ofertę różnego rodzaju pamiątek i wyrobów oferowano na specjalnie rozstawionych stoiskach, nie zabrakło też potraw z grilla. Dla najmłodszych rozstawiło się wesołe miasteczko z karuzelami.Impreza potrwa do późna w nocy, a oprócz ogłoszenia wyników regat, uczestników czekają jeszcze występy zaproszonych zespołów, cygańskie pieśni i tańce, a na zakończenie – pokaz sztucznych ogni.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU