Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść do naszej redakcji i skosztować, jak smakują słodycze bez cukru.

Lekkie Ciacho to firma, która przygotowuje specjalne, dietetyczne słodycze. Mogą korzystać z nich młode mamy, a ich ciasta czy batony są świetne również dla cukrzyków, osób odchudzających się, alergików czy sportowców. Co ważne, desery Lekkiego Ciacha mogą spożywać również osoby uczulone, ponieważ przygotowywane są także ciasta bezglutenowe.

Czy to możliwe, żeby deser był dietetyczny i jednocześnie smaczny? Będziecie mogli przekonać się o tym już w piątek, 20 stycznia.

Wystarczy przyjść do naszej redakcji (Orlen Arena, Pl. Celebry Papieskiej 1, wejście K7, lokal 54) w godzinach 14-18, spróbować ciasta i podzielić się swoją opinią. W zamian przekażemy pakiecik z zapakowanym kawałkiem ciasta. Uwaga – ciasto otrzyma pierwszych 20 osób, które dotrą do naszej redakcji w tych godzinach.

Chcecie Lekkie Ciacho? Wstąpcie do Orlen Areny i przekonajcie się, jak smakuje zdrowie!

Lekkie ciacho bez cukru? Teraz kupisz je w Płocku!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji