Rosną młodzi zwycięzcy. SSM Wisła Płock triumfuje na turnieju

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W minioną sobotę na obiektach Wisły Płock odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego Wisła Płock dla rocznika 2005. Rozgrywki wygrała SSM Wisła Płock.

W turnieju, który odbył się 26 listopada dla chłopców z rocznika 2005, wzięły udział drużyny z Płocka, Warszawy, Torunia, Skierniewic, Łodzi, Konina, Boryszewa, Chlebni i Bydgoszczy. Najlepsi okazali się podopieczni trenera Tomasza Śmiechowskiego i Damiana Kijka z SSM Wisła Płock B, którzy zajęli 1. miejsce. W zaciętym finale konieczne były rzuty karne. SSM Wisła Płock pokonała dzięki nim Polonię Warszawa, młodzi piłkarze zdobyli również dwie nagrody indywidualne.

– Wielkie słowa podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania tego turnieju i pomoc w jego sprawnym przeprowadzeniu. Dziękujemy rodzicom za tak liczne wsparcie i głośny, sportowy doping – mówią organizatorzy turnieju.

Końcowa klasyfikacja:

1. SSM Wisła Płock B
2. Polonia Warszawa
3. Elana Toruń
4. Gwardia Warszawa
5. RTS Widzew Łódź
6. Górnik Konin
7. SSM Wisła Płock A
8. Unia Boryszew
9. AP Chlebnia
10. Gwiazda Bydgoszcz
11. Zawisza Bydgoszcz
12. Widok Skierniewice.

Najlepszym strzelcem turnieju został Adam Bonkowski z SSM Wisła Płock, który podczas wszystkich spotkań strzelił 9 goli. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dawida Łąckiego z Polonii Warszawa, natomiast najlepszym bramkarzem – Filipa Kraska z SSM Wisła Płock.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji