REKLAMA

Rekordowe wsparcie dla strażaków [FILM]

REKLAMA

Pod jaką inwestycję wmurowano kamień węgielny? W jaki sposób zadbano o zdrowie uczniów? I jaką pomoc otrzymała straż pożarna w całym kraju?

Nowa inwestycja w ORLEN Południe
Od kilku lat spółka ORLEN Południe rozwija się na tyle skutecznie, że po raz kolejny mówimy o ważnych inwestycjach, które pozwolą wypracować właściwą pozycję biznesową na najbliższe lata. Tym razem wmurowano kamień węgielny pod instalację, produkującą ekologiczny glikol. Spółka przekształca się w biorafinerię. Powstać ma również instalacja wodoru.

Projekt SKS – kolejna edycja rozpoczęta
ORLEN zawsze wspierał sport, zwłaszcza w działaniach, dotyczących dzieci i młodzieży, co ma niebagatelny wpływ na rozwój i budowanie właściwych nawyków w życiu młodych Polaków. Jednym z takich programów bezpośrednio dotyczących dzieci, jest program Szkolnych Klubów Sportowych.

Rekordowe wsparcie ORLEN-u dla strażaków
PKN ORLEN przez 19 lat przeznaczył 14 milionów złotych, za pośrednictwem Fundacji ORLEN, na wsparcie straży pożarnej w Polsce, z czego tylko w ciągu dwóch ostatnich lat ponad 4 miliony złotych. W tegorocznej edycji programu „ORLEN dla Strażaków” środki finansowe przekazano aż 249 jednostkom. W uroczystej gali drugiej edycji programu „ORLEN dla Strażaków” udział wzięli Premier Mateusz Morawiecki i Prezes Zarządu PKN ORLEN Daniel Obajtek.60 lat PERN-u
Przedsiębiorstwo Eksploatacji Rurociągów Naftowych, podobnie jak Zakład Produkcyjny w Płocku, obchodzi w tym roku 60 lat istnienia. Podczas oficjalnych uroczystości nie zabrakło gości, w tym reprezentantów PKN ORLEN.

V Kongres Energetyczny
We Wrocławiu odbył się V Kongres Energetyczny. Jego tematyka koncentrowała się na problematyce bezpieczeństwa energetycznego, efektywności oraz rozwoju rynków energii i gazu, a zważywszy na podejmowane wątki, obecni podczas dyskusji byli także przedstawiciele PKN ORLEN.

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Komentarze 2

 1. Anonim says:

  Pajacują przed wyborami zemada myślą że naród to głupki.

  • gość says:

   bo tak jest. spójrz na sondaże – znaczna część ludzi myśli, że „pińcet plus” idzie z kasy państwa, a dość liczna grupa, że z budżetu pewnej partii.
   polecam skecz – teleexpres neonówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU