Recykling ubraniowy ponownie w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższy czwartek, 7 lipca, przed siedzibą płockiego wolontariatu odbędzie się VIII edycja recyklingu ubraniowego. To idealna okazja do tego, aby w przystępnej cenie nabyć nowe, jak i używane przedmioty, ale co najważniejsze – pomóc podopiecznym Fundacji Panaceneum oraz płockiego wolontariatu. Wystarczy tak niewiele, aby wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Recykling ubraniowy to akcja cykliczna, która regularnie jest realizowana przez płockich wolontariuszy. Podczas czwartkowego spotkania, oprócz ubrań, będzie można nabyć również akcesoria do włosów oraz biżuterię. Akcja ta szczególnie skierowana jest do osób, które mogą i chcą pomóc najbardziej potrzebującym osobom w naszym mieście. Pieniądze ze sprzedaży przedmiotów zostaną przekazane bezpośrednio do Fundacji Panaceneum oraz do Płockiego Wolontariatu.

Kupując przedmiot, który nas interesuje, nie tylko sobie sprawiamy przyjemność, ale jednocześnie pomagamy osobom, które doraźnie tej pomocy potrzebują. Jeśli więc lubicie nowe ubrania i chcecie pomagać, weźcie udział w kolejnej edycji płockiego recyklingu ubraniowego.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji