Razem pomóżmy Mai wygrać z rakiem!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W nadchodzącą sobotę, 10 września, w Galerii Wisła w Płocku odbędzie się akcja charytatywna na rzecz Mai Antończyk. Kobieta, matka, pielęgniarka, płocczanka, po latach przerwy ponownie usłyszała wyrok – nowotwór. 

Po raz pierwszy zachorowała ponad 25 lat temu. Wtedy, dzięki swojej determinacji i pomocy ludzi dobrej woli, udało jej się przezwyciężyć chorobę, która w jednej chwili przewartościowała jej życie. Niestety, nowotwór o niej nie zapomniał… We wrześniu ubiegłego roku wszystkie życiowe plany Mai zostały ponownie zburzone. Tym razem diagnoza brzmiała “nowotwór kości i płuc”.

Akcja dla MaiTak jak poprzednio, teraz również potrzebna jest jej nasza pomoc. Bez niej trudno będzie stoczyć walkę o życie. Wiele możemy zrobić w najbliższą sobotę w Galerii Wisła. Biorąc udział w akcji charytatywnej, możemy wspomóc leczenie Mai.

Podczas akcji, poza kwestą i licznymi licytacjami na rzecz płocczanki, na odwiedzających galerię będzie czekało mnóstwo atrakcji, m.in występy wokalne i pokazy, w tym koncert Patrycji Malinowskiej, Orkiestry Strażackiej, Ryszarda Wolbacha oraz grup tanecznych i muzycznych z SDK w Płocku. Poza tym, będzie można zobaczyć pokazy udzielania pierwszej pomocy, specjalnie dla dzieci pojawi się klaun Pajko, będzie malowanie buziek, a dorośli będą mogli skorzystać z okazji dokonania pomiaru ciśnienia tętniczego oraz sprawdzenia poziomu glukozy we krwi.

– Walczymy, by w przypadku Mai nowotwór nie stał się chorobą śmiertelną. Choroba może dotknąć każdego z nas, dlatego razem pomóżmy Majce! – mówią pielęgniarki z Płocka, koleżanki Mai i jednocześnie organizatorki akcji.
Przypomnijmy – akcja charytatywna dla Mai Antończyk odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 września w Galerii Wisła w Płocku. Początek wydarzenia o godzinie 11.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji