Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku ma już nową Miss i nowego Mistera na rok 2017. Gala rodem z Hollywood odbyła się w Domu Technika, gdzie 8 pięknych kobiet i 8 przystojnych mężczyzn rywalizowało o tytuł tej najpiękniejszej i tego najpiękniejszego.

5 kwietnia w Domu Technika odbyły się wybory Miss i Mistera na rok 2017 studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Prócz głównych tytułów, nie zabrakło także Nagród Publiczności, tytułu Miss i Mistera Jatomi Fitness PWSZ oraz Pierwszych i Drugich Wicemiss.

W jury zasiedli m.in:  władze PWSZ, w tym sam rektor, Miss i Mister roku 2016, projektantka Magdalena Carter, przedstawicielka samorządu Politechniki Warszawskiej, radny Tomasz Kominek, Kaja Klimkiewicz, która reprezentowała Polskę w 2016 roku na Miss World oraz saksofonista Piotr Jędraszczak.

fot. PetroNews

Między wyjściami kandydatów, goście mogli zobaczyć występy artystów grupy teatralnej PAT, formacji tanecznej Shadow, pokaz tańców latynoskich oraz występy wokalistów zaproszonych na galę.

Podczas odbywających się wyborów, widzowie głosowali na kandydatów, którzy najbardziej przypadli im do gustu. Nagrodę Publiczności otrzymał Michał Winiarek oraz Aleksandra Bitner. Tytuł Miss i Mistera Jatomi Fitness PWSZ otrzymali Martyna Rutkowska oraz Rafał Jamroziewicz. Tytuł II Wicemiss oraz II Wicemistera otrzymali Marta Kozakiewicz i Marek Wysocki . Na I Wicemiss oraz I Wicemistera jury wybrało Martynę Rutkowską i Krzysztofa Zastawnego.

Miss i Misterem na rok 2017 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zostali Aleksandra Bitner oraz Rafał Jamroziewicz.

– To dla nas duże zaskoczenie. Nie spodziewaliśmy się wygranej. Ta wygrana jeszcze do nas nie dochodzi. Bardzo się cieszymy i dziękujemy za oddane głosy –  powiedzieli nowo wybrani Miss i Mister PWSZ.

Gratulujemy!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji