Zakończyła się już jesienna metamorfoza dwóch przyjaciółek, które brały udział w projekcie modowym, zorganizowanym przez Galerię Mazovię. Jak zmieniły się Marzena i Monika?

Przypomnijmy, projekt modowy pod nazwą „Jesienna metamorfoza PRZYJACIÓŁEK” z Galerią Handlową Mazovia to kontynuacja pomysłu galerii, która udowadnia, że szeroka oferta modowa oraz usługowa pozwala całkowicie odmienić swój wygląd w jednym miejscu. Stylistka Sandra Panuś ponownie nauczyła przy tej okazji uczestniczki jak dobierać stroje do okazji, ale i do własnego gustu oraz samopoczucia.

Do udziału w projekcie tym razem wybrano dwie młode kobiety – Monikę, która niedawno urodziła bliźnięta, oraz jej najlepszą przyjaciółkę – Marzenę, mamę dwóch synów, 16- i 5-latka. Z jakiego powodu odpowiedziały na zaproszenie Galerii Mazovia?

Metamorfozy Galerii Mazovia. Tym razem zmieniła się Beata

Marzena, uczestniczka Jesiennej Metamorfozy

– Chciałyśmy zmienić swój styl ubierania – przyznaje Monika, wysoka brunetka o spokojnym tonie głosu. – Ale i spędzić ze sobą trochę czasu, zrelaksować się, zrobić dla siebie coś fajnego. Ważne jest też, że nauczymy się, w jaki sposób dobierać strój do naszego wieku i charakteru  – z uśmiechem dodaje Marzena, drobna i żywiołowa szatynka.

– Dziewczęta przeszły ze mną warsztat modowy, ustaliłyśmy jaki mają typ sylwetki, standardowo odwiedzałyśmy też sklepy w Galerii Mazovia, aby w praktyce mogły sprawdzić, jak wyglądają i czują się w strojach, które dla nich wybrałam – tłumaczy stylistka Sandra Panuś. – Chodziło o to, żeby pokazać jak ważne jest przymierzanie ubrań, a nie kupowanie ich “na oko” – dodaje.

Monika, uczestniczka Jesiennej Metamorfozy

Jak się okazało, był to słuszny krok, gdyż na początku Monika twierdziła, że na pewno nie znajdzie dla siebie żadnej sukienki, a Marzena ubierała się dość poważnie, zbyt poważnie jak na jej wiek. – Chciałam jej udowodnić, że można dobrać strój w taki sposób, aby wyglądała elegancko, a jednocześnie młodo – wyjaśnia Sandra Panuś.

Przyjaciółki były bardzo otwarte na zmianę, dużo pytały, widać, że chciały nauczyć się jak najwięcej i skorzystać z programu. Przeszły także zmianę fryzury w salonie fryzjerskim Art Fryz. – Monika zyskała charakterystyczną grzywkę i rozjaśnione końcówki włosów. W jej przypadku, dopasowano fryzurę tak, aby jak najrzadziej musiała chodzić do fryzjera, na co, przy wychowywaniu bliźniąt, nie ma po prostu czasu – tłumaczy nam stylistka. – Marzena natomiast ma piękny, naturalny kolor, w jej przypadku wystarczyło więc nawilżanie włosów oraz dodanie kilku delikatnych refleksów – mówi Sandra Panuś.

Uczestniczki Jesiennej Metamorfozy z Sandrą Panuś

Czego o sobie dowiedziały się uczestniczki? – Ja na przykład dowiedziałam się kilku fajnych rzeczy o dobieraniu rajstop do stroju, ponieważ chodzę głównie w spódnicach i sukienkach. Zaczynam to już wprowadzać w życie – zdradza Marzena. – U mnie podobnie, zazwyczaj ubieram się w ten sam sposób, a tu dowiedziałam się, że kardigan świetnie komponuje się z sukienkami. Nie wiedziałam też, że mogę tak fajnie wyglądać w takich butach za kolana, normalnie nawet nie wzięłabym ich do przymierzenia – uśmiecha się Monika.

Przyjaciółki były niezmiernie zadowolone z metamorfozy i… zdziwione, kiedy spojrzały w lustro po wykonanym makijażu w salonie Sephory. – Nie spodziewałam się, że będę aż tak dobrze wyglądała. To świetna przygoda, myślę, że mąż mnie nie pozna – żartuje mama bliźniąt. – Niesamowity jest ten makijaż, jestem zachwycona. Ale zmiana jest nie tylko zewnętrzna, zmieniłyśmy swój sposób myślenia o stroju – dodaje Marzena. Obydwie zgodnie przyznają, że zachęciłyby inne kobiety, a szczególnie mamy małych dzieci, do udziału w podobnym projekcie. – Czujemy się piękne – podsumowują.

– Jesienna metamorfoza to już trzecia odsłona naszego projektu modowego – mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Mazovia. – Obserwujemy coraz większe zainteresowanie wśród naszych klientów udziałem w stylizacjach. Staramy się, aby każda sezonowa odsłona modowa łączyła się z prezentacją nowości, które są dostępne w sklepach na terenie Galerii Mazovia. Bardzo nas cieszy, że dwie przyjaciółki, Monika i Marzena, są zadowolone z tej modowej przygody. Korzystając z okazji, dziękujemy za współpracę sklepom: SEPHORA, CROSS JEANS, TIME TREND, ZIAJA, CORIN, TAILLY WAIL, MARTES SPORT, QUIOSQUE, BRIJU, CHANGE LINGERIE, CCC, LP ELEKTRONIK, ART-FRYZ, ENBO, GOLDEN ROSE, PREZENT MARZEŃ. Zachęcamy do zapoznania się z sesją zdjęciową, która pozostanie w pamięci wszystkich osób zaangażowanych w to wydarzenie – dodaje Dyrektor Galerii Mazovia.

Stylistka przygotowała dla młodych kobiet trzy stylizacje: wieczorową, casualową i sportową.

Stylizacja sportowa

Monika:
Kamizelka, buty, spodnie dresowe, bluza, hulajnoga: Martes Sport
Smartfon: LP Elektronik

Marzena:
Buty, spodnie dresowe, bluza, hulajnoga: Martes Sport
Słuchawki: LP Elektronik

Stylizacja casualowa:

Monika:
Płaszcz: Quiosque
Szalik, czapka: Tally Weijl
Buty, torebka: CCC
Spodnie: Cross Jeans

Marzena:
Spodnie, szalik, czapka: Cross Jeans
Płaszcz: Tally Weijl
Buty, torebka: CCC

Stylizacja wieczorowa

Monika:
Sukienka – Quiosque
Kurtka: Tally Weijl
Buty, torebka: CCC
Kolczyki, bransoletka: Briju
Zegarek: Time Trend

Marzena:
Spódnica, sweter: Tally Weijl
Kolczyki: Briju
Zegarek: Time Trend
Buty, torebka: CCC

A już wkrótce Galeria Mazovia zaprosi na kolejną edycję Metamorfoz, tym razem zimową. Śledźcie uważnie profil Galerii Mazovia, gdzie znajdziecie informację na ten temat.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji