REKLAMA

Przewrócona ciężarówka na polu po kolizji z ciągnikiem

REKLAMA

W czwartek po południu doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Rębowo. Na drodze krajowej nr 50, ciężarówka skolidowała się z ciągnikiem rolniczym, w wyniku czego zjechała na pobliskie pole i przewróciła się na bok.

Do zdarzenia doszło 12 września około godziny 17.50. W miejscowości Rębowo, na 60. kilometrze DK nr 50, doszło do kolizji samochodu ciężarowego z traktorem rolniczym, w wyniku czego samochód ciężarowy zjechał z drogi na pole uprawne i przewrócił się na bok.

– Działania strażaków polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – odcięciu akumulatorów, ponieważ z pojazdu wyciekały płyny eksploatacyjne, uruchomieniu ruchu wahadłowego na ruchliwej drodze krajowej, umożliwieniu bezpiecznego postawienia ciężarówki na koła i jej odholowania oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych z powierzchni drogi – wyjaśniają strażacy z OSP Rębowo.Utrudnienia w tym miejscu i ruch wahadłowy zabezpieczany przez strażaków trwały aż do godziny 21. – Jednostki straży pożarnej zjechały później do baz, a nad zabezpieczeniem ruchu do czasu usunięcia traktora czuwała policja – informuje OSP Rębowo.

W akcji wzięły udział: 1 zastęp OSP Rębowo, 2 zastępy OSP Wyszogród, 2 zastępy JRG nr 3 PSP w Płocku, Zespół Pogotowia Ratunkowego, policja, pomoc drogowa i GDDKiA.

Fot. OSP Rębowo
Fot. OSP Rębowo
Fot. OSP Rębowo
Fot. OSP Rębowo
Fot. OSP Rębowo

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Omega says:

    POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWAŃ PO WYPADKU
    Nie wiesz jak uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie,? Jakie dokumenty są potrzebne? Jak długo można czekać na pierwsze pieniądze? Z nami będzie to możliwe. Bezpłatne porady prawne online. Bezpłatne analizy prawne dokumentów online. Zgłoś swój problem.
    telefon 798201032

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU