Przewrócił się, przejechała go przyczepa…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniony weekend nie należał do najspokojniejszych. Oprócz wypadku w Nowym Trzepowie, doszło do 22 kolizji (18 w Płocku i 4 w powiecie), policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców a 29 osób doprowadzono do izby wytrzeźwień.

O dużym pechu może mówić mieszkaniec Nowego Trzepowa (gm. Stara Biała), który w trakcie wykonywanych prac polowych został przejechany przez przyczepę. Do wypadku doszło 3 września, kiedy to mężczyzna, przebiegając za będącą w ruchu przyczepą, przewrócił się i został przez nią przejechany. – W wyniku zdarzenia, mężczyzna doznał złamania kręgosłupa i został przewieziony do szpitala – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Policjanci zatrzymali także trzech nietrzeźwych kierowców – w Płocku na ul. Targowej oraz w Wyszogrodzie i miejscowości Tupadły (gm. Drobin).

Tradycyjnie, nie zabrakło aktywności złodziei.

  • 2 września w Płocku przy ul. Wschodniej, włamano się do samochodu, z którego skradziono radio, akumulator oraz portfel z dokumentami. Wartość strat to ok. 540 zł.
  • Pomiędzy 29 sierpnia a 2 września w Ciółkówku (gm. Radzanowo) włamano się do domu mieszkalnego, z którego skradziono sprzęt RTV i kosiarkę spalinową. Wartość strat wyniosła 4.700 zł.
  • Pomiędzy 1 a 3 września w Płocku przy ul. Kossobudzkiego, włamano się do piwnicy, z której skradziono rower. Wartość strat wyceniono na ok. 1000 zł.
  • W nocy z 2 na 3 września w Płocku przy ul. Bielskiej uszkodzono samochód, poprzez wgniecenie drzwi. Wartość strat w tym przypadku to ok. 1000 zł.
  • W nocy z 3 na 4 września w Płocku przy ul. Szarych Szeregów, włamano się do piwnicy i ukradziono wyposażenie domowego. Wartość strat wyniosła ok. 480 zł.
  • W nocy z 3 na 4 września w Dobrzykowie (gm. Gąbin), skradziono 2 ciągniki siodłowe z terenu posesji. Wartość strat to aż ok. 300 tys. zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji